سازمان ملل، سازمانی است که هیچ منافعی برای ملت‌ها نداشته

سازمان ملل، سازمانی است که هیچ منافعی برای ملت‌ها نداشته و در طول این سال‌ها هم چیزی به‌‌جز ننگ، نفرت و ظلم از این سازمان و افراد جمع شده در آن ندیدیم و این سازمان در واقع ابزاری برای قدرت‌های سلطه‌جو جهانی است.

%۲۴

%۷۶

کل آرا
۲۳۷
با برچسب , , , , , , .

متن منبع

به گزارش خبرگزاری تسنیم از رشت، آیت‌الله رسول فلاحتی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه در مصلی امام خمینی(ره) رشت اظهار داشت: تشویق کردن دیگران موجب می‌شود که فرد به انجام آن عمل ترغیب شود و ادامه دهد و البته تشویق در جمع دارای تأثیرات بیشتری است.

نماینده ولی‌فقیه در گیلان با اشاره به ۸ آذرماه و آزادسازی شهر بستان در جنگ تحمیلی گفت: انجام علمیات طریق‌القدس توسط رزمندگان اسلام در ۸ آذرماه که منجر به آزادسازی شهر بستان شد در واقع یک روز بزرگ و تاریخی برای ملت ایران است و این روز را به رزمندگانی که در این عملیات حضور داشتند تبریک می‌گویم.

فلاحتی سالروز ایجاد سازمان ملل را مورد اشاره قرار داد و افزود: سازمان ملل، سازمانی است که هیچ منافعی برای ملت‌ها نداشته و در طول این سال‌ها هم چیزی به‌‌جز ننگ، نفرت و ظلم از این سازمان و افراد جمع شده در آن ندیدیم و این سازمان در واقع ابزاری برای قدرت‌های سلطه‌جو جهانی است.

امام جمعه رشت با اشاره به مناسبت ۱۱ آذرماه و شهادت میرزاکوچک جنگلی بیان کرد: میرزاکوچک جنگلی فقط برای ملت ایران یک افتخار نبود بلکه برای تمام ملت‌های آزاده و مسلمان جهان، یک اسوه و الگو است و او یک روحانی آگاه و عابد بود که آگاهانه به مبارزه با طاغوت زمان رفت و افتخار آفرید و به شهادت رسید.

رئیس ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر گیلان ۱۴ آذرماه سالروز ولادت امام حسن عسکری(ع) را مورد اشاره قرار داد و گفت: آن امام معصوم فرمود که چندین کار شیعیان باعث خرسندی ما می‌شود از این رو فرد مسلمان باید در دینش پارسا، صادق، امانت‌دار و خوش‌اخلاق باشد.

وی با اشاره به لزوم اقدام قاطعانه شورای عالی انقلاب فرهنگی در مقابله با رواج منکرات در جامعه گفت: امروز شاهد هستیم که بسیاری از منکرات از جمله بی‌حجابی در جامعه رواج پیدا می‌کند اما اقدام قاطعانه‌ای از سوی شورای عالی انقلاب فرهنگی و سایر سازمان‌ها برای سامان دادن به اوضاع فعلی مشاهده نمی‌شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *