راه اندازی شبکه ملی اینترنت در کشور از مهمترین ضرورت‌ها است

راه اندازی شبکه ملی اینترنت در کشور از مهمترین ضرورت‌ها است که باید مورد مطالبه جدی جامعه حوزوی و دانشگاهی کشور قرار گیرد.

%۲۶

%۷۴

کل آرا
۴۷۶
با برچسب , , , .

متن منبع

به گزارش خبرنگار خبرگزاری رسا در شهرکرد، حجت الاسلام والمسلمین محمدعلی نکونام، نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری، صبح امروز در دیدار اساتید حوزه‌های علمیه و مراکز آموزش عالی با وی که به میزبانی مدرسه علمیه امامیه شهرکرد و به مناسبت روز وحدت حوزه و دانشگاه صورت گرفت، با اشاره به اینکه حوزه و دانشگاه باید تزریق کننده روحیه مقاومت به جامعه باشند، افزود: نظام اسلامی تنها در سایه مقاومت می‌تواند روی پای خود بایستد.

امام جمعه شهرکرد با تأکید بر اینکه مقاومت در برابر دشمن تنها راه گشای مشکلات امروز کشور است، ابراز کرد: به یقین جای امور تربیتی، اخلاقی و توحیدی به معنای واقعی کلمه در جامعه خصوصا در بین نسل جوان به شدت احساس می‌شود که باید حوزه و دانشگاه نسبت به این امر حساس و دغدغه‌مند باشند.

وی تقویت نظام اسلامی را از مهمترین ضرورت‌های امروز جامعه برشمرد و گفت: به یقین نقش حوزه و دانشگاه در این راستا غیرقابل انکار است که این مهم تنها در سایه وحدت محقق خواهد شد.

حجت الاسلام والمسلمین نکونام با اشاره به شرایط خاص امروز کشور و مشکلاتی که گریبان گیر جامعه است، خاطرنشان کرد: مهمترین مشکل امروز کشور این است که نیروی پای کار اجرایی در کشور کم داریم و این یک خسران بزرگ است.

وی با تأکید بر اینکه کشور نیازمند یک دولت جوان پای کار است، ابراز کرد: به یقین نظام اسلامی باید به راه خود ادامه دهد و این تنها در سایه حضور میدانی افراد اجرایی پای کار تحقق پیدا خواهد کرد.

نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری همچنین با اشاره به در پیش بودن انتخابات مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: باید همه برای برگزاری یک انتخابات پرشور کمر همت ببندیم و این به معنای برگزاری انتخابات چالشی نیست.

وی با اشاره به اینکه دشمن فضای مجازی را بهترین بستر برای ایجاد آشوب و اغتشاش در کشور می‌داند و از آن نهایت استفاده را برده است، اظهار کرد: به یقین راه اندازی شبکه ملی اینترنت در کشور از مهمترین ضرورت‌ها است که باید مورد مطالبه جدی جامعه حوزوی و دانشگاهی کشور قرار گیرد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *