اطاعت از رهبری خواسته مردم از مسؤولان است

در فتنه اخیر مردم بیشتر از ۵ روز به دشمنان فرصت ندادند و ۹ دی دیگری را برای خنثی کردن فتنه جدید رقم زدند.

%۲۹

%۷۱

کل آرا
۱,۱۲۵
با برچسب , , , , , , , , , , , , .

متن منبع

به گزارش خبرنگار خبرگزاری رسا، حجت‌ الاسلام والمسلمین عبدالله حاجی صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران، امروز در مراسم بزرگداشت یوم‌الله ۹ دی که در میدان امام حسین(ع) برگزار شد، گفت: ۱۰ سال است که از حماسه معجزه آسای ۹ دی می گذرد و همچنان نورانیت آن حماسه بزرگ آتش فتنه ها را خاموش می کند.

وی با بیان اینکه ملت ایران هرگز فتنه سال ۸۸ را فراموش نمی کنند، ادامه داد: ۹ دی چراغ راه آینده و تجلی غیرت و آموزشگاه ولایتمداری و ایستادگی در برابر مستکبران بود.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران با اشاره به اینکه بسیاری از فتنه ها در این ۱۰ سال با تیر خلاص مردم انقلابی خنثی شد، ابراز داشت: دشمنان سال ۸۸ باهم متحد شدند و در یک جبهه قرار گرفتند تا انقلاب را شکست دهند در حالی که با بصیرت ملت توطئه و حربه آنان با شکست روبرو شد و مردم ۹ دی تیر خلاص به دشمن زدند.

حجت‌ الاسلام والمسلمین حاجی صادقی با تاکید بر اینکه ملت انقلابی ایران روز به روز قدرتمندتر می شوند، اظهار داشت: ملت ایران انسان های صادق و درستکاری هستند بر همین اساس خداوند این امت را در شبهات و تردیدها یاری می کند تا گرفتار شبهه و فتنه نشوند.

وی با استناد به آیات الهی تولی و تبری را لازم و ملزوم یکدیگر بیان کرد و گفت: ولایت مداری بدون داشتن روحیه استکبار ستیزی غلط است همان گونه که تولی بدون تبری بی معنا است، حماسه ۹ دی تاکید بر تقویت بصیرت و نفی مذاکره با استکبار بود.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران با اشاره به حوادث آبان ماه، عنوان داشت: در فتنه اخیر مردم بیشتر از ۵ روز به دشمنان فرصت ندادند و ۹ دی دیگری را برای خنثی کردن فتنه جدید رقم زدند.

حجت‌ الاسلام والمسلمین حاجی صادقی با اشاره به اینکه ملت ایران مردمی ولایت مدار هستند و اجازه نمی دهند دشمن به نظام و ولایت خدشه ای وارد کند، گفت: بیداری مردم در فتنه ها بسیار خوشحال کننده و بیانگر بصیرت و آگاهی آنان است با همین بصیرت می توان در مقابل دشمن ایستادگی و مقاومت کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *