انتقام از ترور سردار سلیمانی تمام نشده و موشک‌های سپاه سیلی نخست بود

از عراق انتظار می رود اخراج آمریکا را دنبال کند و همه بدانند راه سازش با تروریست ها بسته است و قدرت ها بدانند که با تروریست ها نمی توان سازش کرد چون زبان آنها زبان زور است، تکمیل زنجیره انتقام از ترور سردار سلیمانی تمام نشده و موشک‌های سپاه سیلی نخست بود.

%۱۲

%۸۸

کل آرا
۵۹۷
با برچسب , , , .

متن منبع

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قم، آیت‌الله علیرضا اعرافی ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه که در مصلی قدس برگزار شد، با اشاره به سخنی از امیرالمومنین(ع) درباره مالک اشتر اظهار داشت: فرمانده و استاندار و حاکمی نصب کردم که جز برای خدا کاری نمی کند و نسبت مالک به من همانند نسبت من به رسول خدا است.

وی با اشاره به جایگاه مالک اشتر نزد امیرالمومنین(ع) افزود: هنگامی که مالک اشتر به شهادت رسید، تا چند روز غم و غصه در چهره امیرالمومنین(ع) وجود داشت و با سوز و گداز درباره مالک اشتر سخن می گفت.

امام جمعه قم با اشاره به خطبه ۲۰۲ نهج البلاغه تصریح کرد: هنگام دفن حضرت زهرا(س)، امیرالمومنین(ع) فرمودند ای رسول خدا به خدا صبر من در فراق دختر تو تمام شد، شب های من همه به بیداری خواهدگذشت و غم من بی پایان تا زمان مرگ با من خواهد بود.

مدیر حوزه های علمیه سراسر کشور بیان کرد: امیرالمومنین (ع) به رسول خدا عرض می کند دخترت نزد شما می آید ولی حیا می کند بر وی چه گذشته و چگونه میان در و دیوار استخوان های وی خورد و محسن وی سقط شد.

استاد حوزه علمیه با اشاره به خصوصیات اخلاقی سردار سلیمانی عنوان کرد: مظهر ایمان و اخلاص و اهل عبادت و ذکر خدا بود، ۲۰ سال قبل که وی را در قم دیدم روزه و با زبان ذکر بود، اخلاق و ادب و تواضع و فروتنی نماد شهید سلیمانی بود.

عضو فقهای شورای نگهبان ادامه داد: شجاعت و انقلابی گری شهید سلیمانی همان شجاعت مالک اشتر بود، این سردار بزرگ گوش به فرمان رهبری بود و با دستور ایشان حرکت می کرد و مجسمه ایثار و مقاومت و شخصیتی بود که در مسیر شهدا حرکت می کرد.

آیت الله اعرافی، حکمت و تدبیر سردار سلیمانی را مورد توجه قرار داد و تصریح کرد: این سردار عزیز عالم و آینده را به خوبی مشاهده می کرد و به امت اسلام و وحدت همه مذاهب با دل و جان اعتقاد داشت و پایبند بود،از عقل راهبردی و استراتژیک برخوردار بود و فرمانده ساده نظامی نبود بلکه سیاست مدار شجاع نه برای ایران بلکه برای امت اسلام و منطقه بود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *