شعار «نه غزه نه لبنان» یعنی ما با اقتدار ایران اسلامی سر نزاع داریم

شعار «نه غزه نه لبنان» یعنی اینکه ما با اقتدار ایران اسلامی سر نزاع داریم و این به معنای حذف اقتدار ایران است.

%۲۲

%۷۸

کل آرا
۱,۰۶۶
با برچسب , , , , , , , , .

متن منبع

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، حجت الاسلام و المسلمین محمدحسن ابوترابی‌فرد خطیب موقت نماز جمعه تهران در خطبه نخست خود، با بیان اینکه میعادگاه نمازجمعه نماد وحدت، شور،‌ شعور، صبر، ایستادگی، عزت و اقتدار ملت ایران شد، اظهار داشت: ملت بزرگ ایران بار دیگر با حضور به یاد ماندنی در این میعادگاه پیوند استوار و مستحکم خویش را با رهبر معظم انقلاب آرمان‌های بلند امام (ره) و شهدا را فریاد زد.

**ملت ایران با دل‌هایی لبریز از شوق ۲ یوم‌الله بزرگ و اقتدارآفرین را خلق کرد

وی افزود: ملت ایران با دل‌هایی لبریز از شوق و نشاط دو یوم‌الله بزرگ و اقتدارآفرین را خلق کرد و با دیدگانی اشک‌بار در سوگ شهدا و جانباختگان سانحه جانکاه هوایی و برادران و خواهرانی که در مراسم تشییع غرورآفرین سردار سلیمانی در کرمان به ملاء  اعلاء پرواز کردند نشست.

وی خاطرنشان کرد: رهبر معظم انقلاب در این جمعه فراموش نشدنی ملت بزرگ ایران و ملت‌های قهرمان و مقاوم دنیای اسلامی با دو خصیصه صبار و شکور یاد کردند و اشاره به این حضرت بود که پیروزی‌ها، موفقیت‌ها و یوم‌الله‌ها دستاورد این دو گروه گرانبها است.

حجت‌الاسلام ابوترابی‌فرد اضافه کرد: صبار و شکور یعنی همه دستاوردها در پرتو ایمان، معرفت، دانش‌، عقلانیت، صبر باشکوه و عزت‌آفرین و در کنار آن شکر و سپاس از نعمت‌ها به وجود می‌آید.

امام جمعه موقت تهران خطاب به نمازگزاران تهرانی خاطرنشان کرد: شما ملت بزرگ و ملت اسلام و اهل ایمان برای حضور در سه ساحت کلیدی و اقتدرآفرین دعوت شده‌اید که ساحت نخست صبر فردی است.

وی با بیان اینکه اکنون که راه را شناخته‌اید قدم برمی‌دارید گفت: ایمان گواه روشنی و شناخت راه است اما با شناخت راه و گام برداشتن در مسیر هیچ ملتی به پیروزی نمی‌رسد چرا که پیروزی دستاورد صبر و استقامت در راه است. بدون استقامت، صبر، ایستادگی و پایداری نمی‌توان قله‌های موفقیت را فتح کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.