باطن مردم را راهپیمایی مشخص نمی‌کند

باطن مردم را راهپیمایی مشخص نمی‌کند، صندوق رأی مشخص می‌کند. پس نباید راهپیمایی ۲۲ بهمن را به نفع خود مصادره کنند. در واقع آمدن مردم به خیابان حرکتی در راستای اعتقادات است. مهم این است که جامعه در پای صندوق‌های رأی حاضر شوند و در شرایطی که کسی از رأی‌شان مطلع نیست، رأی خود را به صندوق بیندازند.

%۶۱

%۳۹

کل آرا
۹۰۲
با برچسب , , , , , .

متن منبع

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از اعتماد، حجت‌الاسلام محسن غرویان مدرس حوزه علمیه قم گفت: مردم در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن یا شرکت در مراسم روز قدس و… به خاطر دین، اعتقادات و تعهدی که به کشورشان دارند حضور پیدا می‌کنند تا هم ادای دین کنند و هم مطالبه‌هایشان را به گوش مسوولان برسانند. به همین دلیل تاکید بر این است که راهپیمایی ۲۲ بهمن را نباید مصادره کنند.

وی اضافه کرد: باطن مردم را راهپیمایی مشخص نمی‌کند، صندوق رأی مشخص می‌کند. پس نباید راهپیمایی ۲۲ بهمن را به نفع خود مصادره کنند. در واقع آمدن مردم به خیابان حرکتی در راستای اعتقادات است. مهم این است که جامعه در پای صندوق‌های رأی حاضر شوند و در شرایطی که کسی از رأی‌شان مطلع نیست، رأی خود را به صندوق بیندازند.

غرویان افزود: در انتخابات چهار سال گذشته که ظاهر قضایا گویای چیز دیگری بود، تهرانی‌ها یک لیست کاملا امیدوارِ ۳۰نفره را کنار گذاشتند و ۳۰ نفری را که اغلب‌شان ناشناخته بودند به عنوان وکیل خود راهی مجلس کردند. از همین روست که به جای ظواهر، باید به باطن جامعه دقت کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.