مسئولان چین شواهدی دارند که ویروس کرونا را آمریکایی‌ها به وجود آوردند

مسئولان چین شواهدی دارند که ویروس کرونا را آمریکایی‌ها به وجود آوردند که یک جنگ بیولوژیکی در کل جهان محسوب می شود.

موافقمخالف
با برچسب , , , , , , .

متن منبع

حجت‌الاسلام سید محمدباقر عبادی نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با حوزه در بیرجند، با بیان اینکه آمریکا دامی را برای جهان پهن کرد که خود در حال غرق شدن در آن است، گفت: مسئولان چین شواهدی دارند که ویروس کرونا را آمریکایی‌ها به وجود آوردند که یک جنگ بیولوژیکی در کل جهان محسوب می شود.

وی ادامه داد: آمریکایی ها با این ویروس در صدد رسیدن به اهداف خود در دنیا بوده اند، ولی امروز خودشان در همان دامی که پهن کرده بودند دست و پا می زنند.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به ادعای آمریکایی ها برای کمک به ایران اشاره و تصریح کرد: آمریکایی‌ها امروز با ادعای کمک می‌خواهند بررسی کنند که چگونه می‌توانند بدترین ضربه را بزنند، چراکه در طول تاریخ نشان داده اند اصلا قابل اعتماد نیستند.

حجت‌الاسلام عبادی، جنگ روانی دشمن را برای بدبین کردن مردم نسبت به نظام و انقلاب دانست و خاطرنشان کرد: امروز استکبار جهانی در صدد است تا در کنار فشارها و تحریم‌های اقتصادی علیه ملت ایران با استفاده از جنگ روانی در فضای مجازی و رسانه‌های مختلف، مردم را نسبت به نظام جمهوری اسلامی بدبین کنند.

وی ادامه داد: یکی از راه های بسیار مهم مقابله با عملیات روانی دشمن، راه‌اندازی اینترنت ملی بود که وزارت ارتباطات در این زمینه کوتاهی کرد.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه افکارعمومی غرب توسط سرمایه داران هدایت می شود، تاکید کرد: در غرب و آمریکا تمام روزنامه‌ها و رسانه‌هایی که تأثیرگذار هستند، در دست سرمایه‌داران است که با استفاده از آن تمام افکاری که منتهی به منفعت خودشان می شود را به جامعه منتقل می کنند.

حجت‌الاسلام عبادی، غربی ها را مخالف آزادی بیان دانست و تاکید کرد: در غرب رسانه‌های مخالف سرمایه‌داران تا زمانی اجازه صحبت دارند که مخاطب زیادی نداشته باشند، اما زمانی که این رسانه ها دارای مخاطب شوند، مشاهده می‌کنیم که از غرب مستبدتر در عالم پیدا نمی‌شود و بدترین کارهای ممکن را انجام می‌دهد تا این رسانه ها را در نطفه خفه کند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *