برخی از مسئولان به توان جوانان ایرانی اعتماد ندارند

برخی از افراد در برابر غربی‌ها خودباخته‌اند و ظرفیت و توان جوانان ایرانی را کم می‌بینند.

%۷۱

%۲۹

کل آرا
۱,۱۹۵
با برچسب , , .

متن منبع

 حجت‌الاسلام والمسلمین مرتضی آقاتهرانی بامداد یکشنبه (۲۱ اردیبهشت ماه) در ویژه برنامه «شب های همدلی» که به همت قرارگاه جهادی هیئت فاطمیون قم در مدرسه علمیه معصومیه برگزار شد و به صورت زنده از شبکه قرآن سیما پخش گردید، با اشاره به موفقیت جوانان ایرانی در عرصه های مختلف اظهار داشت: به برخی از افراد نگاه نکنید که در برابر غربی ها خودباخته اند و ظرفیت و توان جوانان ایرانی را کم می بینند.

حجت الاسلام والمسلمین مرتضی آقاتهرانی بامداد یکشنبه (۲۱ اردیبهشت ماه) در ویژه برنامه «شب های همدلی» که به همت قرارگاه جهادی هیئت فاطمیون قم در مدرسه علمیه معصومیه برگزار شد و به صورت زنده از شبکه قرآن سیما پخش گردید، اظهار داشت: اموری هستند که اگر انسان نسبت به انجام آن اهمیت دهد، خودسازی را آسان می کند، که تلاوت و قرائت قرآن و تدبر در آن، یکی آن جمله است.

حجت الاسلام والمسلمین آقاتهرانی به رفتار کشورهای غربی با نیازمندان خود اشاره کرد و اظهار داشت: در قضیه کرونا، کشورهای غربی نسبت به فقرا و گرفتارهای کشور خود بی توجهی کردند اما در کشور ما این اتفاق نیفتاد و حتی بچه های این کشور اعلام آمادگی کردند که به دیگر کشورها بروند و کمک کنند تا فقرا از پا در بیایند.

این استاد حوزه و دانشگاه با بیان این که قرب الهی در پی رسیدگی به حال نیازمندان است، تصریح کرد: به دنبال دینداری، رسیدگی به مساکین و خاک نشینان قرار دارد و این حُسن انبیای الهی است و حتی اجازه ندهید که کسی نیازمند شوند که درخواست نیاز کند اما متأسفانه برخی افراد پس از انفاق طوری رفتار می کنند که رفتارشان پشیمانی فرد نیازمند را در پی دارد.

حجت الاسلام والمسلمین آقاتهرانی اظهار داشت: سفارش رسول خدا(ص) و مقام ولایت، محبت به فقرا و همنشینی با آنها است؛ این از مسلمانی است که به فکر دیگران باشیم و از درگاه الهی بخواهیم که اهل توجه به دیگران باشیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *