سیاستمداران ما باید به صورت سیاستمدارن غربی بزنند

سیاستمداران ما باید به صورت سیاستمدارن غربی بزنند و بگویند شما وحشی هستید، هرگاه ۳۱۳ مرد این جرات را داشتند آن زمان ظهور رخ می‌دهد.

موافقمخالف
با برچسب , , , , .

متن منبع

حجت‌الاسلام پناهیان گفت: تمنای حیات برتر به تعبیر قرآن حیات طیبه علامت دیگر حیات آدمی است که انسان را در مرحله عالی‌تر از حیات قرار می‌دهد.

به گزارش «انتخاب»؛ «علیرضا پناهیان» شاگرد آیت الله مصباح یزدی بامداد یک‌شنبه ۲۸ اردیبهشت به مناسبت مراسم لیالی قدر در مصلی تهران به سخنرانی پرداخته و گفت: مرحله اول حیات انسان این است که خطاهای خود را بپذیرد زیرا انسان به طور قطع خطاکار است.

وی افزود: مومنان خطاهای فاحش را انجام نمی‌دهند اما کسی که خود را در وضعیت خوبی ببیند دچار حماقت شده است، عفو و استفغار علامت حیات آدمی اس.

این سخنران با بیان اینکه علامت اول برای حیات انسان می‌تواند استغفار به حساب بیاید، عنوان کرد: تمنای حیات برتر به تعبیر قرآن حیات طیبه علامت دیگر حیات آدمی است که انسان را در مرحله عالی‌تر از حیات قرار می‌دهد.

پناهیان درباره حیاتی برتر از حیات طیبه، اظهار کرد: علامت حیات ما در مرتبه بالاتر این است که جامعه ما به حیاتی برسد که امام زمان(عج) را بر آن حاکم کند این نوع حیات از حیات طیبه فردی ارزشی بالاتر دارد به ما سفارش کردند این نوع حیات را تمنا کنیم.

وی با بیان اینکه خوب شدن رابطه شما با خدا کافی نیست بلکه باید مانند شهیدان برای مرتبه عالی از حیات جامعه تلاش کنید، ابراز کرد: ما باید تلاش کنیم در جامعه ای تنفس کنیم که امام زمان(عج) در آن جامعه حاکم باشند.

پناهیان با اشاره به آیاتی از سوره اعراف، گفت: خداوند در این آیه برای جامعه بشری جان و شخصیت قائل است، همانگونه که خدا برای یک فرد مرگ و حیات قرار داده برای یک جامعه هم دورانی از حیات و مرگ را قرار داده است.

وی با استناد به فرمایشاتی از علامه طباطبایی، بیان کرد: ایشان می‌فرمایند جامعه یک استقلالی دارد، هرکس جامعه اندیش و در هم و غم جامعه باشد علامت حیات برتر در وجود او است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *