اگر همه نهادها به وظایف خود عمل نکنند به مشکلات مردم می افزاید

اگر مراکزی که متکفل زندگی و اقتصاد مردم هستند، دقیق عمل نکنند و وضعیت شغلی و درآمدی افراد جامعه با نقصان مواجه شود برخی جرائم و ناهنجاری ها مثل سرقت زیاد می شود و این مشکلات، نابسامانی زندگی مردم را بیشتر می کند.

%۶۴

%۳۶

کل آرا
۱,۲۷۶
با برچسب , , , , , , , .

متن منبع

به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه، آیت الله سیدهاشم حسینی بوشهری در دیدار فرمانده جدید نیروی انتظامی در استان قم و معاونین وی، اظهارکرد: فرصت خدمتگزاری در قم یک نعمت و عطیه الهی است و این فرصت گذرا را باید قدر دانست و از همه لحظات آن استفاده کرد.

نائب رئیس جامعه مدرسین با اشاره به جایگاه خاص قم افزود: شهر مقدس قم اگر تفاوتی با سایر استانها دارد به خاطر جایگاه معنوی آن است که با وجود حریم کریمه اهل بیت علیهم السلام، مسجد مقدس جمکران، مراجع عظام تقلید، حوزه های علمیه، اندیشمندان حوزوی و مردم متدین نقش مهمی در کشور و حتی سطح بین الملل دارد و همانطور که دوستان چشم امیدشان به شهر مقدس قم است، دشمنان هم جهت ضربه زدن و آسیب به این جایگاه رفیع دنبال فرصت هستند، ما احساس می کنیم سرمایه گذاری دشمن در این رابطه بسیار پیچیده است.

عضو خبرگان رهبری با اشاره به سرمایه گذاری دشمن در قم گفت: این موضوع وظیفه نهادها و سازمانهای مختلف به ویژه پلیس و نیروی انتظامی را به عنوان یک نیروی بازدارنده و امنیت آفرین دو چندان می کند. اگر چه مسئول مبارزه با ناهنجاری ها تنها پلیس نیست اما یکی از مراکز مهم و اثر گذار پلیس است و قم یک کلانشهر باید تصمیمات آن هم با نگاه به عرصه یک کلانشهر بسیار مهم برنامه ریزی شود.

امام جمعه شهر مقدس قم همچنین افزود: همه نهادها باید به وظایف خود درست عمل کنند تا زمینه هایی که بستر جرم افزایی را ایجاد می کند برطرف گردد مثلا اگر مراکزی که متکفل زندگی و اقتصاد مردم هستند، دقیق عمل نکنند و وضعیت شغلی و درآمدی افراد جامعه با نقصان مواجه شود برخی جرائم و ناهنجاری ها مثل سرقت زیاد می شود و این مشکلات، نابسامانی زندگی مردم را بیشتر می کند. و در مقابل اگر همه نهادها به درستی عمل کنند پلیس هم تبعا با انگیزه و توان بیشتری با جرائم مقابله خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *