عامل فساد، برخی ساختارهای فسادساز است

باید عامل فساد را براندازی کنیم، عامل فساد در کشور، ساختار نامناسب و ساختارهای فاسد پرور و فسادساز است که در جریان اجرایی کشور وجود دارد، این ساختارها باید اصلاح شود.

موافقمخالف
با برچسب , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , .

متن منبع

عامل فساد، برخی ساختارهای فسادساز است
نکته دومی که عزیزان باید در نظر داشته باشند این است که بر فرض این‌که ده‌تا، صدتا و هزارتا فاسد شناسایی شد و آنان براندازی شدند، آیا ریشه فساد در کشور ما براندازی می‌شود؟ باید عامل فساد را براندازی کنیم، عامل فساد در کشور، ساختار نامناسب و ساختارهای فاسد پرور و فسادساز است که در جریان اجرایی کشور وجود دارد، این ساختارها باید اصلاح شود.
نظام فعلی بانکی، فسادپرور است
نظام بانکی ما، نظامی است که در آن دزد پرورش پیدا می‌کند، همه دزدان و فاسدان را گرفتند، ریشه‌شان برمی‌گردد به خرابی نظام بانکی، این ساختار فاسد است، ساختارهای دستگاه‌های نظارتی مختلف نظام نظارتی‌شان نظام درستی نیست، جریان حمایت از مصرف کنند وقتی می‌خواهد جلوی گرانی را بگیرد و جلوی فساد را بگیرد، باید مصرف‌کننده را در نظر بگیرد، این مصرف‌کننده‌ای که می‌خواهد از او حمایت کند، کیست؟ آن آدم گردن‌کلفت سرمایه‌دار ثروتمند نیست، مصرف‌کننده این فقیر بدبخت آسیب‌پذیر است.
با وضعیتی که وضع اشتغال به این صورت درآمده، گرفتاری‌های این ویروس مشکلات کاری برای فقرا و ضعفا به وجود آورده، نرخ مرغ را کیلویی ۱۵ هزار تومان گذاشتند، این حمایت از مصرف‌کننده است؟ اگر این آقایی که دارد مرغ تولید می‌کند، در مسئله نهاده‌های دامی دچار مشکل شده و برایش صرف نمی‌کند و باید او را رعایت کرد، رعایت و رسیدگی به او این است که دولت مشکل نهاده‌های دامی را حل کند نه این‌که پول نهاده‌های دامی را از جیب این کارگر بدبخت ضعیف یا این قشر آسیب‌پذیر دربیاورد و سازمان حمایت از مصرف‌کننده به اسم نرخ‌گذاری وحمایت از مصرف‌کننده ‌این‌طور قیمت‌گذاری کند.
دولت مشکل نهاده‌های دامی را حل کند، دست در جیب فقرا نکنید!
درآمدش را در نظر بگیرد، عائله‌اش را در نظر بگیرد، گوشت قرمز که نمی‌تواند مصرف کند، اگر مرغ شد کیلویی ۱۵ هزار تومان، با این پول، درآمد و اشتغال، چطور می‌تواند زندگی‌اش را بگذارند، شما در حمایت از مصرف‌کننده این مسئله را در نظر بگیرید نه این‌که نهاده‌های دامی و هزینه‌های مختلف آن‌قدر بالا رفته که برای آقای مرغدار صرف نمی‌کند، اگر نهاده‌های دامی مشکل دارد، دولت مشکل آن را حل کند، نمی‌شود که صورت‌مسئله را پاک کنیم که دست کنیم در جیب فقیر بدبخت که بگوییم تو بیا کیلو ۱۵ هزار تومان پول مرغ را بده!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *