کار ما در فضای مجازی بیشتر شده است

نباید اینگونه باشد و این هم نیست که بگوییم نماز جمعه برگزار نمی‌شود، پس کاری نداریم؛ بلکه کار ما در فضای مختلف اجتماعی و فضای مجازی بیشتر شده است.

%۷۳

%۲۷

کل آرا
۸۱۵
با برچسب , , , .

متن منبع

گلایه آیت‌الله علم‌الهدی از بی‌توجهی به امور مردم‌ / نگذاریم به ‌انقلاب اسلامی ضربه‌ا‌ی وارد شود

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهدمقدس، آیت‌الله سیداحمد علم‌الهدی ظهر امروز در همایش ائمه جمعه خراسان رضوی با اشاره به فراگیری ویروس کرونا اظهار داشت: شیوع این بیماری بسته به اجتماعات است که ما باید مراقب این امر باشیم، نمی‌شود بگوییم که این بیماری هست و ما هم اجتماعاتمان را برگزار می‌کنیم.

نماینده ولی‌فقیه در خراسان رضوی گفت: نباید اینگونه باشد و این هم نیست که بگوییم نماز جمعه برگزار نمی‌شود، پس کاری نداریم؛ بلکه کار ما در فضای مختلف اجتماعی و فضای مجازی بیشتر شده است.

آیت‌الله علم‌الهدی افزود: نوکر امام زمان(عج) هستیم و باید در همه زمان‌ها نوکری امام زمان را بکنیم؛ نباید بگوییم چون نماز جمعه برگزار نمی‌شود، مشکلات و مسائل مردم هم به ما مربوط نمی‌شود، این بی‌اعتنایی به نوکری امام زمان(عج) است.

عضو مجلس خبرگان رهبری اظهار داشت: در شرایطی که پایگاه و اجتماعات کف خیابانی ما تعطیل شده است، باید تمام تلاشمان را بکنیم تا کارمان را به شیوه‌های مختلف گسترش بدهیم و نگذاریم به اسلام و نظام انقلاب اسلامی ضربه بخورد.

آیت الله علم‌الهدی تصریح کرد: یکی از کارهایی که باید در این موقعیت انجام بدهیم این است که قدرت امامت جمعه را بین مساجد شهر تقسیم کنیم تا همه مردم در ارتباط با امام جمعه باشند.

وی در پایان افزود: ما نوکر امام زمانیم، پس باید در همه احوال و در هر شرایطی خودمان را برای نوکری بهتر امام عصر(عج) ارتقا بدهیم.

یک نظر

  1. والله ما می‌خواهیم که در فضای مجازی فعالیت بیشتری داشته‌باشیم. فقط اگر دلواپسان مجلس جدید اجازه بدن و دست از این کارزارشون برای فیلترینگ بردارن. خود حضرت آقا مشکلی ندارن ولی بعضی از این آقایون بهارستانی که خودشون هم توی فضای مجازی فعال هست کمر قتل اینستا رو بستن. حالا چرا؟ الله اعلم. ای کاش خود حضرت آقا یه دستور صادر کنن که دهن این مدعی‌العموم‌های من‌درآوردی بسته بشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *