مقام معظم رهبری مسئول اقتصاد کشور نیست

در مورد عرصه اقتصادی کشور همه می‌دانند که طبق قانون اساسی مقام معظم رهبری مسئول نیست.


%۹۲

کل آرا
۱,۰۸۱
با برچسب , , , .

متن منبع

نماینده خبرگان نامه آیت الله موسوی خوئینی‎ها به رهبر معظم انقلاب را اهانت آمیز خواند و گفت: این نامه‎‏ها، آتش تهیه برای آشوب‎های بعدی است؛ می‎خواهند بگویند: کی بود، کی بود ما نبودیم.

به گزارش «انتخاب»، حجت الاسلام سید احمد خاتمی، عضو هیأت رییسه مجلس خبرگان رهبری با انتقاد از نامه آقای موسوی خوئینی‎ها خطاب به رهبر معظم انقلاب اظهار داشت: دفاع از ولایت را وظیفه حتمی خود می‎دانم و با توجه به نقش کلیدی ولایت و نقش راهبردهای ایشان در ساماندهی به کشتی انقلاب، بارها گفته‎ام که از عمر من بکاه و بر عمر او بیفزا.

نامه موسوی خوئینی‎ها تخریب و بی انصافی محض است

حجت الاسلام خاتمی در گفت‌وگو با رسا، ابراز داشت: با توجه به نامه اخیر اهانت آمیز که تحقیقا نقد نبود، تخریب و بی انصافی محض بود؛ چند نکته را تقدیم می‎کنم: به عنوان عضو هیأت رییسه خبرگان و عضو کمیسیون تحقیق خبرگان می‎گویم که انتخاب سال ۶۸ مجلس خبرگان، تنها انتخاب شایسته پس از امام راحل عظیم الشأن بوده است و در طول این سی و دو سال رهبری، تنها کسی که لباس رهبری امت بر قامت او زیبنده است، مقام معظم رهبری است.

وی یادآور شد: امنیت و عظمت امروز کشور در برابر قدرت‎های استکباری مدیون رهبری‎های ولایت است، امروز هیچ قدرتی در جهان قدرت ندارد، حتی یک فشنگ به سوی مرزها و ملت ما شلیک کند؛ نه تنها به سوی ملت ما حتی حضور راهبردی ما در برخی کشورها را مورد هجمه قرار دهد.

نماینده مردم کرمان در مجلس خبرگان تأکید کرد: موضع عزتمندانه که در شأن ملت ایران است، از سوی ایشان ابراز می‌شود، یکی بزنید ۱۰ تا می‎خورید، این موضع صددرصد عزتمندانه و این دستاورد بزرگی است، اگر مدیریت ولایت نبود، به صراحت می‎گویم: امروز باید با داعش در خیابان‎های کلان‎شهرهای خود می‎جنگیدیم و هیچ کسی حتی نویسنده این نامه جسارت آمیز نیز امنیت نداشت.

یک نظر

  1. بنظر میرسه که احمد خاتمی یا اصلا قانون اساسی را نخونده و یا دچار آلزایمر شده. کسی که حق نصب و عزل داره یعنی ۱۰۰ درصد مسئوله. مگه امام بنی صدر رو از ریاست عزل نکرد؟ یعنی وقتی امام دید راه بنی صدر به بیراه میره، مسئولیتش رو انجام داد.

    لاریجانی ها نصف مملکت را دزدیدن و بردن بعد رهبری حاج صادق رو میزاره که «مصلحت نظام رو تشخیص بده» و بعدش هم یکی مثل احمد خاتمی میگه «رهبری مسئول نیست».

    از وقتی سید علی رهبر شده، رئیس جمهور ها یکی بعد از دیگری، هم اقتصاد را خراب کردن، هم مملکت رو منزوی کردن و هم اینکه به خود سید علی جپ و راست حمله کردن و بد و بیراه گفتن. ولی ایشون هیچوقت جرأت نکرده بهشون بگه بالای چشتون ابروه.

    فرمانده کل قوا، سیاستگذار کلی کشور، مسئول انتخاب رئیس قوه قضا، مسئول عزل رئیس جمهور ناتوان، مسئول انتخاب وزرای کلیدی کابینه، مسئول رسانه ملی و کنترل کننده بزرگترین منابع مالی کشور آقای رهبر هست ولی بقول احمد خاتمی ایشون مسئول نیست.

    اگر مسئول نیست پس به چه دردی میخوره؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *