امروز اگر فضای مجازی نبود در مضیقه می بودیم

امروز اگر می‌توانیم در آموزش برای سال تحصیلی و در بهداشت و کسب‌وکار راحت حرف بزنیم، به‌خاطر فضای مجازی آماده و شبکه ملی اطلاعات است و این اگر نبود امروز در مضیقه بودیم.

%۶۶

%۳۴

کل آرا
۱,۲۵۶
با برچسب , , , .

متن منبع

رئیس‌جمهور گفت: در مسئله وام ازدواج تسهیلات بهتری را در اختیار خانه‌اولی‌ها قرار دادیم، ۳۰هزار میلیارد تومان وام در اختیار این عزیزان قرار گرفت و امسال هم همین روند ادامه خواهد داشت.

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری تسنیم، حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور در جلسه امروز هیئت دولت طی سخنانی اظهار داشت: در مرداد حوادث مهمی پیشِ‌رو داشتیم از پایان جنگ تحمیلی تا عملیات مرصاد تا آزادی همه عزیزان ما که در عراق در بند اسارت بودند و تا پیروزی مشروطیت در اواسط مرداد از رخدادهای مهم بوده است.

وی افزود: امروز که آغاز ماه ذی‌الحجه است روز ازدواج هم می‌توانیم نام‌گذاری کنیم، روز ازدواج حضرت علی با فاطمه زهرا علیهما السّلام است.

رئیس‌جمهور گفت:‌ تأکید ما با وجود کرونا باز بر سنت ازدواج است اما باید مراسم‌های سابق را حذف کنیم اما مسئله خانواده و تشکیل خانواده را بسیار مهم می‌دانیم. در مسئله وام ازدواج تسهیلات بهتری را در اختیار خانه‌اولی‌ها قرار دادیم، ۳۰ هزار میلیارد تومان وام در اختیار این عزیزان قرار گرفت و امسال هم همین روند ادامه خواهد داشت.

روحانی همچنین با اشاره به نوسانات بازار ارز در روزهای اخیر گفت: مردم ان‌‌شاءالله در روزهای آتی شاهد تعادل در قیمت ارز خواهند بود.

رئیس‌جمهور راجع به تفکیک وزارت بازرگانی از صنعت در مجلس شورای اسلامی دهم گفت:‌ این اتفاق یک قانون است حالا یک اختلاف داخلی بین شورای نگهبان و مجلس شورای اسلامی سر یک جمله به‌وجود آمده است و ان‌شاءالله این مشکل برطرف خواهد شد و ما پس از آن دو وزیر را به مجلس معرفی خواهیم کرد.

وی درباره اقدامات دولت برای کمک به مستأجران گفت: ما در هفته‌های اخیر دو گام مهم برداشتیم که اولین آن درخصوص میزان افزایش اجاره‌بها بود که روند غیرمنطقی داشت و در ستاد ملی کرونا تصویب کردیم که حداکثر افزایش اجاره‌بها در تهران ۲۵، شهرهای بزرگ ۲۰ و در شهرهای کوچک نباید بیش از ۱۵ درصد باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *