مراقب دسیسه‌های دشمن باشید

دسیسه‌های دشمن امروزه به شدت مایل است ایران را دو قطبی کند و بین مسئولان و مردم جدایی بیاندازد و همچنین می‌خواهد نارضایتی مردم را آشکار کند.

موافقمخالف
با برچسب , , , .

متن منبع

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، آیت‌الله سید ابوالحسن مهدوی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه در مصلای بزرگ امام خمینی(ره) اصفهان ضمن تاکید بر فرمایشات الهی اظهار داشت: تمام کمال در سه چیز است که فهیم در دین، صبور در برابر حوادث و اندازه‌گیری در زندگی از جمله این سه موارد است.

وی با بیان اینکه ایران توانسته صدای استکبار جهانی را بالا ببرد گفت: تعامل ایران با چین صدای استکبار جهانی را بالا برده است، استکباری که قبل و بعد انقلاب به مردم ایران خیانت کرد و بعد از امضای برجام به آن عمل نکرد و تحریم‌ها را ادامه داد و همچنین سردار کشورمان را که مهمان کشوری دیگر بود ترور کرد.

امام جمعه موقت اصفهان بیان کرد: دشمن تحریم‌ها را بیشتر می‌کند و می‌خواهد ایران در برابر آن تسلیم شود و نتواند با کشورهای دوست و همسایه خود تعامل داشته باشد پس باید مراقب نیرنگ‌های دشمن باشید.

وی تصریح کرد: مراقب دسیسه‌های دشمن باشید چرا که دشمن امروزه جنگ رسانه را شروع کرده است که در این جنگ به شدت مایل است ایران را دو قطبی کند و بین مسئولان و مردم جدایی بیاندازد، همچنین می‌خواهد نارضایتی مردم را آشکار کند تا بتواند با این موضوع موج‌سواری کند بنابراین هوشیاری بر عهده ما است.

مهدوی خاطرنشان کرد: امیدواریم مجلس فعلی نیز هوشیاری خود را به اندازه کافی حفظ کند اما به کسانی که می‌خواهند دسیسه بیاندازند باید گفت که شما ملت ایران و شهدای کشورمان را به‌خوبی نشناختید، بعد دلسوز مردم نیز می‌شوید؟ رهبر انقلاب نمی‌گذارند خدشه‌ای به کشور وارد شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *