دشمن همیشه مشکلات اقتصادی و گرانی‌ها را بهانه می‌کند

دشمن همیشه مشکلات اقتصادی و گرانی‌ها را بهانه می‌کند و تبلیغات را علیه جمهوری اسلامی بزرگ می‌‌کند.

موافقمخالف
با برچسب , , .

متن منبع

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شهرکرد حجت‌الاسلام والمسلمین محمدعلی نکونام، ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه شهرکرد اظهار داشت: خداوند در قرآن کریم چند نکته توحیدی از جمله احترام به پدر و مادر، ادای حق اقوام و آشنایان، توجه به فقرا و مساکین را برای زندگی توحیدی و موحدی بیان کرده است. خدایی زندگی کردن، خود‌خوری و تک روی نیست بلکه باهم زندگی کردن و توجه به نزدیکان، نشانه زندگی خدایی است که رزمایش احسان و کمک مومنانه نمونه این زندگی خدایی است که در مرحله اول تنها در این استان حدود۴۰ میلیارد تومان به کمک مردم، سپاه، خیران، گروه‌های جهادی و غیره کمک مومنانه صورت گرفت.

امام جمعه شهرکرد بیان کرد: امروز همان قرارگاه کار خود را به دستور مقام معظم رهبری در مرحله دوم که نهضت و تعاون است ادامه می‌دهد که این روش توحیدی زندگی کردن است و سبب می‌شود از فقرا غافل نشویم.

نکونام به سوم مرداد ماه و وابستگی تمام عیار که کشور دچار آن بود اشاره کرد و افزود: قانون کاپیتولاسیون که ذلت مردم را به همراه داشت در سوم مرداد سال ۱۳۴۳ برای ایران و ایرانی تصویب شد که به برکت انقلاب اسلامی این ذلت به عزت تبدیل شد. در همین روز در سال ۶۷ منافقان حمله بزدلانه‌ای به سرپل ذهاب داشتند که در عملیات مرصاد شکست خوردند و به درک واصل شدند و جنایات این قوم را از آن روز تا به امروز شاهد هستیم.

نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری تصریح کرد: پنجم مرداد سالروز اقامه نماز جمعه به حکم امام خمینی (ره) بود که از آن روز نماز جمعه جایگاه خود را پیدا کرد و امروز شاهد آثار و برکات آن در جامعه هستیم.

امام جمعه شهرکرد اظهار کرد: ماه ذی‌الحجه را غنیمت بشمارید و به وسیله دعا، مناجات، نمازهای دهه اول این ماه و دعای عرفه، بلا و سختی را از خود دور کنید و با رعایت فاصله‌گذاری‌‌ها به همین شکل مراسمات دعا را با مسائل کامل بهداشتی برگزار کنید و نگذارید مسائل دینی پشت‌ سر قرار گیرند زیرا که با همین دعاها، بلاها دفع و رحمت الهی نازل می‌شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *