رسانه‌های داخلی هنوز نتوانسته‌اند تحلیل درستی از انفجار بیروت داشته باشند

ما به رسانه‌های خود اعتماد داریم اما رسانه‌های داخلی هنوز نتوانسته‌اند تحلیل درستی از حادثه [انفجار بیروت] داشته باشند.

%۸۹

%۱۱

کل آرا
۵۸۹
با برچسب , , , , , , , , , .

متن منبع

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله رسول فلاحتی در خطبه‌های نمازجمعه این هفته رشت در مصلای امام خمینی (ره) با اشاره به در پیش بودن ۲۶ مرداد سالروز ورود آزادگان سرافراز به مهین، اظهار کرد: رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس با خدا معامله کرده و در راه خدا در جبهه حق علیه باطل حضور یافتند.

وی با بیان اینکه آزادگان ذخایر نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران محسوب می‌شوند، افزود: امروز نیازمند الگوبرداری از روحیه رزمندگان و آزادگان هشت سال دفاع مقدس هستیم.

امام جمعه رشت با اشاره به اینکه رزمندگان با لبیک به نداری امام راحل برای دفاع از کشور و اسلام در برابر باطل ایستادند، گفت: پیروی از رهبری و حرکت در مسیر شهدا باید در سرلوحه امور قرار گیرد.

وی همچنین به سالروز کودتای ۲۸ مرداد اشاره و با بیان اینکه عدم پایبندی مسئولان به اسلام و بود وحدت میان حاکمان و مردم زمینه وقوع این کودتا را فراهم کرد، تصریح کرد: یکی از مهم‌ترین دلایل به راه انداختن این کودتا حذف روحانیت از میدان سیاست بود.

آیت الله فلاحتی در ادامه با اشاره به در پیش بودن ماه محرم و برگزاری مراسم عزاداری سرور و سالار شهیدان، تأکید کرد: با تمام قدرت برنامه‌های محرم اجرا خواهد شد و مطمئن هستیم که مردم مؤمن و خداجو و عاشق امام حسین (ع) ایران به ویژه استان گیلان دستور العمل ها بهداشتی را رعایت می‌کنند.

وی به انفجار بندر بیروت و ایجاد شائبه‌هایی در این زمینه در رسانه‌های جهان اشاره و بیان کرد: ما به رسانه‌ها خود اعتماد داریم اما رسانه‌های داخلی هنوز نتوانسته‌اند تحلیل درستی از این حادثه داشته باشند.

امام جمعه رشت با بیان اینکه دل دادن به رسانه‌های بیگانه و قبول ادعاهای آنها دلدادگی به شیطان است، تأکید کرد: اینها دشمنان ملت، کشور و نظام هستند.

وی با اشاره به اینکه کشورهای فرانسه، انگلیس و آلمان ناوگان خود را در بندر بیروت آورده‌اند، تصریح کرد: این کشورها به دنبال بر هم زدن آرامش ملت لبنان و حذف حزب الله از صحنه سیاسی و اجتماعی لبنان هستند که تاکنون موفق نشده‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.