امارات به جهان اسلام خیانت کرد

امارات با باز کردن پای اسرائیل به منطقه، به دنیای عرب و جهان اسلام خیانت کرد.

%۲۸

%۷۲

کل آرا
۲,۱۲۰
با برچسب , , , , , , .

متن منبع

آیت الله “مصطفی علما” در خطبه های نماز عبادی سیاسی این هفته کرمانشاه با اشاره به توطئه امارات متحده عربی در امضا تفاهم با رژیم صهیونیستی افزود: امارات با باز کردن پای اسرائیل به منطقه به دنیای عرب و جهان اسلام خیانت کرد.
نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه تصریح کرد: امارات نوکر آن‌کسی است که می گفتند باید مثل گاو دوشیده شوند.

امام جمعه کرمانشاه در ادامه خطبه های خود گفت: بر اساس فرمایشات مقام معظم رهبری خطبه های نماز جمعه برای جلوگیری از شیوع بیماری کرونا باید کوتاه بیان شود.

وی با اشاره ایام عزاداری محرم، گفت: مردم و هیات های مذهبی در ایام محرم مسایل بهداشتی را به خوبی رعایت کردند که در تاریخ کشور ماندگار شد.

امام جمعه کرمانشاه در بخش دیگری از صحبت های خود با تشکر از خدمات آموزش و پرورش برای اجرای برنامه های مقابله با کرونا، اظهار داشت: آموزش و پرورش خانواده بزرگی است که وظیفه تربیت نسل آینده را بر عهده دارد.

آیت الله علما با تاکید بر اینکه تربیت الهی به سبک اسلام فرزندان جامعه وظیفه اصلی آموزش و پرورش است، افزود: دانشگاه ها و آموزش و پرورش ما باید به شکلی باشد که جوانان پس از طی کردن دوران تحصیل تفکر و سبک اسلامی را داشته باشند.

وی در بخش دیگری از خطبه های خود تقوای الهی را یکی از اصول مردم در جامعه اسلامی دانست و گفت: بهترین سرمایه گذاری برای انسان تقوای الهی و ایمان به خدا است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.