خدمت به مردم برای خود افتخار بدانید

خدمت به مردم و تلاش برای رفع گرفتاری و مشکلات آنان را برای خود افتخار بدانید و با شفافیت کامل برعلیه تجمل‌گرایی و اشرافی گری اقدام داشته‌ باشید.

موافقمخالف
با برچسب , , , , .

متن منبع

آیت الله سید محمد مهدی حسینی همدانی درخطبه مکتوب این هفته کرج افزود: : هر وقت استکبار قصد دارد خیانتی نسبت به ملت‌ها به‌خصوص مسلمین انجام بدهد و یا مسلمانان حرکتی انقلابی و معنادار انجام داده‌اند و قصد تخریب آن حرکت را دارند، شروع به انجام عملیات ایذائی و منحرف کردن اذهان مردم می کند.

امام جمعه کرج بیان داشت: در روزهایی که دولت‌های ضعیف و دست‌نشانده برای رژیم پلید صهیونیستی خوش‌رقصی می‌کنند و خائنانه در مسیر ننگین به رسمیت شمردن جنایت جنایتکاران و معامله قرن قدم برمی‌دارند و از طرف دیگر موفقیت‌های جبهه مقاومت اسلامی و پیروزی‌های معنادار یمنی‌ها و دیدار سید مقاومت با سران گروه‌های فلسطینی و اجلاسی که فلسطینی‌ها برگزار کردند که می‌تواند منشا تحولات در منطقه باشد، نشریه فرانسوی اقدام به حرکت خبیثانه اهانت به ساحت قدسی رسول خدا کرد که شاید اذهان را از موفقیت‌ها منحرف کند.

وی افزود: هوشیاری ملت‌ها تا امروز نقشه‌های دشمنان اسلام را نقش بر آب کرده است، ولی تاسف همچنان باقی است همان‌طور که هفته گذشته راجع به قرآن سوزی که دریکی از شهرهای سوئد انجام‌شده بود و چون مردم درگیر عزای امام حسین (ع) بودند متوجه نشدند و اعتراض محکمی صورت نگرفته بود عرض کردم که چرا دولت‌های اسلامی خود را به خواب‌زده‌اند و چرا سازمان‌های بین‌المللی اسلامی صدایی ندارند و متاسفانه دستگاه دیپلماسی کشور هم باقدرت برخورد نکرد.

آیت الله حسینی همدانی یاد آورشد: چند روز بعد نشریه فرانسوی کار پنج سال قبل خودش را در اهانت به رسول خدا (ص) تکرار کرد و رییس ‌جمهور فرانسه هم تایید کرد.

وی اظهارداشت: چرا واکنشی که در دنیا جریان سازی کند از وزارت خارجه صادر نمی‌شود، اتفاق به این مهمی افتاده بعد سخنگوی محترم فرموده‌اند: هرگونه اهانت و بی‌احترامی به پیامبر مکرم اسلام و سایر پیامبران الهی به‌هیچ‌وجه قابل‌قبول نیست، این عبارت شده همه اعتراض وزارت خارجه کشور اسلامی انقلابی!!، پس می‌خواستید قابل‌قبول باشد.

امام جمعه کرج ادامه داد: آیا با گفتن این عبارت وظیفه خودتان را راجع به دفاع از اسلام و قرآن و پیامبر اعظم انجام داده‌اید، به نظر می‌رسد خیلی مناسب باشد به‌جای این‌همه انفعال، کاری ماندگار و عزت‌آفرین انجام دهید. مجامع بین‌المللی اسلامی را راهبری و هدایت کنید تا اقدام به یک اعتراض جهانی برای جمع‌کردن بساط بی‌احترامی به ادیان ابراهیمی به‌خصوص اسلام عملیاتی شود. علمای جهان اسلام باید متحد و هم‌صدا فریاد بزنند و در قالب آزادی بیان که آنان مدعی هستند احقاق حق کنند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *