قرار داد ننگین ابوظبی با اسراییل خیانت به امت اسلامی است

قرارداد محمد راشد و نتانیاهو و حمایت ترامپ، نه تنها خیانت به فلسطین، بلکه یکی از ننگین‌ترین و خیانت انگیزترین جنایت‌ها به امت اسلام است.

موافقمخالف
با برچسب , , , , , .

متن منبع

به گزارش خبرنگار مهر، آیت‌الله قربانعلی دری نجف‌آبادی در خطبه‌های نماز عبادی سیاسی روز جمعه در مصلای بیت‌المقدس شهر اراک با اشاره به قرار داد ننگین ابوظبی با اسرائیلی‌ها اظهار کرد: قرار داد ننگین ابوظبی با نتانیاهو که با حمایت‌های ترامپ شکل گرفت و کشورهای عربی که به نفع فلسطینی‌ها رأی ندادند، یکی از خائنانه ترین، ننگین‌ترین، جنایت آمیز ترین خیانت‌هایی است که نه تنها به امت اسلام بلکه به قدس شریف، غرب آسیا و کل امت پیغمبر وارد شده است.

وی با اشاره به خطر این قرارداد ننگین برای ایران افزود: خطر ناک ترین دشمن کشور با این قرارداد نگین در منطقه وارد شده است با این حال که هزاران کیلومتر از مرزها با ما فاصله داشت.

لزوم هوشیاری دنیای اسلام در برابر توطئه‌های دشمنان

دری نجف آبادی عنوان کرد: اسرائیلی‌ها کم کم به بحرین وارد می‌شوند و پادشاه عمان را نیز تحت فشار قرار دادند تا تسلیم شود و پادشاه عربستان نیز عنوان کرده اگر کشور مستقل برای فلسطین ایجاد شود، اسرائیل را به رسمیت خواهد شناخت.

وی گفت: خطر به رسمیت شناختن اسرائیل توسط خبیث‌های حاشیه خلیج فارس مانند این است که کینه توز ترین دشمن جمهوری اسلامی در حاشیه مرز کشور قرار گیرد و پس از این اقدامات جاسوسی در شبکه‌های جاسوسی و ماهواره‌ای در حد اعلا بر علیه کشور انجام می‌دهند.

امام جمعه اراک گفت: جمهوری اسلامی با کشورهای همسایه روابط دوستانه دارد اما در هر صورت حضور اسرائیلی‌ها در منطقه برای آینده کشور خطر ناک است.

به گفته وی اقدام بعضی از کشورهای حاشیه خلیج فارس در به رسمیت شناختن به اسرائیل جنایتکار، غاصب که یک ملت را آواره کرده است، وجود آن ضد اسلام، قرآن، اهل بیت (ع) و ارزش‌ها است، یک سطح از خیانتی بوده که در تاریخ کمتر اتفاق افتاده است.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی تصریح کرد: جنایتکاران تاریخ همانطور که دیروز قابل اعتماد نبودند امروز نیز قابل اعتماد نیستند از بنی امیه به مراتب خبیث‌تر هستند بنابراین حضور اسرائیل خطر جدی برای جمهوری اسلامی، کشورهای منطقه، مقاومت است و به لطف خدا ماهیت پلید آنها رسوا و برملا می‌شود و دنیای اسلام باید هوشیار تر، بیدارتر و جدی تر عمل کند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *