اقدام امارات و بحرین آنها را در بین ملت‌های آزادی خواه بی آبرو کرد

اقدام امارات و بحرین، آنها را در بین ملت‌های آزادی‌خواه بی آبرو کرد و این کار آنها، امت اسلامی را منسجم‌تر می‌کند.

%۱۲

%۸۸

کل آرا
۶۲۷
با برچسب , , , , , , , , , , .

متن منبع

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، نماز جمعه این هفته شهرستان مرزی بندر آستارا با رعایت بارعایت پروتکل های بهداشتی به امامت حجت الاسلام حافظ‌نیا امام جمعه شهرستان برگزار شد.

حافظ نیا در ابتدای خطبه اول ارتکاب گناهان انسان را به واسطه عدم مراقبت از چشم دانست و گفت: چشم چرانی و نگاه به نامحرم و صحنه های گناه آلود انسان را به سوی منجلاب فساد و نابودی در دنیا و آخرت می کشاند.

امام جمعه آستارا، نگاه حرام را باعث بارور کردن تخم شهوت در قلب دانست و تصریح کرد: یقیناً در فضای مجازی بستر نگاه حرام فراهم تر است و صفحات مجازی، سایت های مستهجن و شبکه‌های ماهواره‌ای متاسفانه به راحتی در دسترس همه است.

وی با اشاره به بی صاحب بودن فضای مجازی گفت: علی رغم وجود شورای فضای مجازی در کشور، اینترنت و فضای مجازی صاحب ندارد.

حافظ نیا عدم رعایت نگاه در فضای مجازی را باعث چشم‌چرانی در فضای حقیقی دانست و عنوان کرد: نگاه حرام چه در فضای مجازی و چه در فضای حقیقی باید مدیریت شود، هر کانال و گروهی شایسته عضویت نیست و خداوند در همه حال ناظر اعمال بندگانش است.

وی با اشاره به فرمایش امیرالمومنین علیه السلام در باب نگاه گفت: شیطان در چشم‌ها کمین کرده است و به محض غفلت انسان را به سوی فساد و نابودی می کشاند.

امام جمعه آستارا در ابتدای خطبه دوم با اشاره به شنبه ۲۹ شهریور مصادف با اول صفر سالروز ورود کاروان اسرا به شام در سال ۶۱ هجری قمری گفت: امام سجاد (ع) مصیبت شام را از همه مصیبت‌ها سخت تر فرمودند و رفتار مردم شام با اهل بیت پیامبر اکرم صلی الله فراموش شدنی نیست.

حافظ نیا با اشاره به ۳۱ شهریور مصادف با آغاز جنگ تحمیلی و هفته دفاع مقدس بیان کرد: همه قدرت‌های دنیا در هشت سال جنگ تحمیلی در مقابل کشورمان ایستاده و از حضور شیر زنان و شیر مردان غفلت کردند، هشت سال ایستادگی و مقاومت ملت غیور ایران نشان داد که آموزش دیده مکتب عاشورا هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *