از گرانی‌های بی‌منطق جلوگیری شود

مدیران و مسئولان باید برای گرانی بی منطق تدبیر مناسب داشته‌باشند و از گرانی بی منطق جلوگیری کنند تا مردم بیش از این با مشکلات مواجه نشوند.

%۹۱


کل آرا
۵۲۲
با برچسب , , , , , , , .

متن منبع

به گزارش خبرگزاری تسنیم از تبریز، حجت‌الاسلام ‌والمسلمین سیدمحمدعلی آل‌هاشم در خطبه‌های امروز نماز جمعه تبریز با اشاره به اینکه دشمنان در چهار جبهه علیه ایران برنامه‌ریزی کرده است، اظهار داشت: دشمنان در زمینه‌های “امنیت، سلامت، وحدت و معیشت” برنامه ریزی‌های اساسی دارد که باید حساب شده با این نقشه‌ها مقابله کنیم.

وی با تاکید بر تقویت و قوی‌شدن در حوزه امنیت، افزود: نیروهای مسلح ما هر روز باید قوی‌تر از گذشته شوند که در این مسیر نیروهای امنیتی و نیروهای مسلح هوشمندانه و هوشیار عمل می‌کنند.

امام‌جمعه تبریز، عرصه سلامت را یکی دیگر از زمینه‌های تاخت و تاز دشمنان علیه ایران برشمرد و گفت: دشمن تلاش می‌کند در حوزه سلامت، عرصه را بر ما سخت‌تر کند.

وی تداوم حرکات جهادی در حمایت از کادر درمان را لازم و ضروری دانست و خاطر‌نشان کرد: مردم همچنان باید با رعایت اصول بهداشتی و دستورالعمل‌های لازم، از شیوع بیشتر کرونا در جامعه پیشگیری کنند.

نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌شرقی با یادآوری رعایت بهداشت و فاصله‌‌گذاری در ‌ماه‌های رمضان و محرم، ابراز داشت: قشر مذهبی و انقلابی پرچمدار حرکات داوطلبانه و جهادی در رعایت بهداشت و همچنین ضدعفونی کردن سایر اماکن بوده و خواهد بود.

وی با تاکید بر لزوم توجه مسئولان به معیشت مردم به ویژه قشر مستضعف جامعه، گفت: مدیران و مسئولان باید برای گرانی بی منطق تدبیر مناسب داشته باشند و از گرانی بی منطق جلوگیری کنند تا مردم بیش از این با مشکلات مواجه نشوند.

آل‌هاشم خواستار مراقبت از زیاده‌خواهی غیرمنصفانه در مصرف شد و ابراز داشت: باید الگوی مصرف نادرست از سوی مردم اصلاح شود و فرهنگ غلط و رایجِ مصرف بی‌رویه به مصرف درست تبدیل شود.

وی در ادامه، با بیان اینکه دشمنان وحدت جامعه ما را نشانه رفته است، گفت: سال آینده اولین انتخابات ریاست جمهوری در گام دوم انقلاب را در پیش رو داریم که دشمن چشم طمع به کاهش مشارکت ملی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.