قرارداد صلح با صهیونیسم مقاومت را متحدتر کرد

آن شبی که این قرارداد [پیمان صلح امارات و اسرائیل] امضا شد، حماس با ۱۵ راکت اسرائیل را مورد حمله قرار داد و نقاط حساس اسرائیل را زدند یعنی از ما چیزی کم نشد و بیشتر سبب شد جریان مقاومت، غضب بیشتری بر اسرائیل بکند.

%۱۱

%۸۹

کل آرا
۷۸۳
با برچسب , , , , , , , , , .

متن منبع

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آیت الله سید احمد علم الهدی، وی در خطبه مجازی نماز جمعه مشهد افزود: عادی سازی روابط با رژیم غاصب صهیونیستی سبب شد اتحادیه مقاومت در لبنان به وجود بیاید و همه بعد از این با کمک هم به سر این رژیم بریزند. آن شبی که این قرارداد امضا شد، حماس با ۱۵ راکت اسرائیل را مورد حمله قرار داد و نقاط حساس اسرائیل را زدند یعنی از ما چیزی کم نشد و بیشتر سبب شد جریان مقاومت، غضب بیشتری بر اسرائیل بکند.

وی با بیان این که در این قضیه تنها کسی که استفاده کرد ترامپ بود ادامه داد: اثر مثبتش برای ترامپ این بود که خرج انتخاباتی خود را درآورد. این استفاده هم به‌عنوان یک مصرف داخلی انتخاباتی است که آخر آن مشخص نیست.

امام جمعه مشهد گفت: نتانیاهوی بدبخت هم خوشحال شد که حتما این قضیه به نفع او تمام می‌شود و مشکلات داخلی که همه علیه او قیام کرده اند حل می‌شود اما این مشکلات نیز حل نشد و تظاهرات علیه او در داخل اسرائیل ادامه دارد.

علم الهدی افزود: اثر منفی بسیار نجس و ناپاک این قرارداد هم برای آل نهیان و آل خلیفه در امارات و بحرین بود که به ذلتی دچار شدند که نسل‌های آینده آنان، ننگشان می‌آید بگویند از این نسل آمریکایی‌پرست هستیم چون برای آنان ذلت به وجود آورد و این نتیجه در افتادن با خدا، پیغمبر، دین، اسلام و مبانی قرآن است که به این ذلت دچار شوند که به‌عنوان عناصر نکبت زده، در مقابل چشم امت اسلام، منفورترین، نکبت‌ترین و ناپاک‌ترین موجودات جلوه کنند و بخواهند دست به دست دشمن صهیونیستی اسلام بدهند.

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی با اشاره به هفته دفاع مقدس گفت: ما با نیروی جان داده، دلداده، ایثارگر و نیروی از جان گذشته در این انقلاب، این دفاع را پیش بردیم و پیروز شدیم. یعنی نسخه کربلا بعد از ۱۴۰۰ سال در دفاع مقدس ما و در اصل پیروزی انقلاب اسلامی ما جواب داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.