بهای خون شهدا چیست؟

امروز به برکت خون شهدا ایران اسلامی به عزت و اقتدار در منطقه و جهان دست یافته است.

%۳۴

%۶۶

کل آرا
۶۸۶
با برچسب , , , , , , .

متن منبع

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله رسول فلاحتی در خطبه‌های نمازجمعه رشت این هفته رشت در مصلای امام خمینی با اشاره به توطئه استکبار جهانی در طول ۴۱ سال گذشته، اظهار کرد: امروز به برکت خون شهدا ایران اسلامی به عزت و اقتدار در منطقه و جهان دست یافته است.

وی در ادامه به مشکلات موجود در حوزه اقتصادی، گرانی اقلام اساسی مورد نیاز مردم و مسکن اشاره کرد و افزود: توجه به مسکن یکی از موضوعات مهم اقتصادی در کشور است که اگر به این حوزه به درستی توجه شود قطعاً بخش‌های مختلف اقتصادی در کشور فعال خواهند شد.

امام جمعه رشت با اشاره به وعده ساخت سالانه یک میلیون مسکن در کشور و عدم تحقق آن، گفت: دولت و مجلس باید به این موضوع توجه داشته باشد تا زمینه رونق اقتصادی فراهم شود.

وی با بیان اینکه قطعاً واگذاری ساخت مسکن به بخش خصوصی آسیب زا است، تصریح کرد: دولت باید با نقش آفرینی در ساخت مسکن سبب رونق این بخش شود.

آیت الله فلاحتی در ادامه به موضوع عادی سازی روابط امارات و بحرین با رژیم صهیونیستی اشاره و بیان کرد: عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی از سوی ملت‌های مسلمان به ویژه ایران اسلامی قابل قبول نیست.

وی همچنین با تأکید بر ضرورت حفظ عفت و حیا در بخش‌های مختلف زندگی شخصی و اجتماعی، گفت: متأسفانه بروز بسیاری از آسیب‌های اجتماعی به واسطه عدم توجه به این موضوع در زندگی شخصی و اجتماعی است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *