نفت ما به میزان قابل توجهی به فروش می‌رسد

امروز در شرایط تحریم، نفت ما به میزان قابل توجهی به فروش می‌رسد، اگر بنا شد حرکت‌های جهادی انجام دهیم برای این که ثروت خودمان را از خارج به داخل منتقل کنیم، همه مشکلات اقتصادی و معیشتی ما حل است.

%۲۷

%۷۳

کل آرا
۸۱۵
با برچسب , , , , , .

متن منبع

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آیت الله سید احمد علم الهدی، وی در خطبه مجازی نماز جمعه امروز مشهد افزود: مشکلاتی که امروز در زندگی داریم عمدتا مشکلات معیشتی و اقتصادی است که معلول دو علت است یکی تحریم دشمن و دیگری سوء مدیریت.

وی اضافه کرد: ثابت شد دیگر کاری جز تحریم نمی‌توانند انجام دهند و آخرین ابزار برنده مقابله آنان با ما تحریم است و در این نقطه دیگر متوقف شده‌اند، این هم یک درد بی‌درمان نیست، مشکلی قابل حل است، ما در برابر تحریم دشمن، راه‌هایی برای حل مشکل داریم کما این که در مساله مدیریت اگر بنا شد مسوولان به مدیریت جهادی دست بزنند، خیلی از مشکلات حل است.

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: امروز در مشکلات معیشتی و اقتصادی متأسفانه فاقد مدیریت جهادی در مراکز تصمیم گیری و عملیات مدیریتی هستیم و اگر این عزیزان به انقلاب معتقد هستند، خدا را قبول دارند و همراهی قدرت خدا را باور کرده اند این عقب نشینی‌ها که معنا ندارد و دیگر نباید تماشاچی بایستند.

علم الهدی افزود: امروز در بسیاری از کشورهای دنیا پول، ارز و امکانات داریم و می‌توانیم اینها را به داخل کشور بیاوریم، منتها این که یک عده بنشینند و نگاه کنند فقط به ارتباطات بانکی که دشمن نیز آن را بسته است و دست روی دست بگذاریم و تماشا کنیم که همه چیز مملکت از بین برود و مردم هم این طور تحت فشار باشند این اعتقاد به انقلاب و باورکردن خدا نیست.

وی ادامه داد:عزیزان ما در کمیسیون‌ها و پژوهش‌های مجلس بنشینند و راه‌های حل مشکل را که خیلی ساده هم هست را گزینش کنند و با ارتباطات خودشان این مسیرها را برای مسوولان باز کنند و این مشکلات حل شود، نایستیم تماشا کنیم مردم ما زیر فشار فوق‌العاده زندگی دست و پا بزنند، اقشار آسیب‌پذیر در اولیاتشان محروم بمانند، ما نیز فقط تماشاچی باشیم و تماشا کنیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *