دولتی‌ها خودتحریمی می‌کنند

۲۰ تا ۳۰ درصد مشکلات اقتصادی به دلیل تحریم است و ما در داخل کشور خودتحریمی داریم و دولتی‌ها نمی‌خواهند کار کنند.

%۷۱

%۲۹

کل آرا
۸۰۴
با برچسب , , .

متن منبع

حجت الاسلام سید محمود نبویان در گفتگو با خبرنگار مهر، با انتقاد از گرانی‌های افسارگسیخته و وضعیت سخت معیشتی مردم، گفت: دولت تصمیمات بسیار ضعیفی در حوزه اقتصاد اتخاذ کرده و همین مسئله باعث شده است که مردم به سختی روزگار خود را سپری کنند.

بیش از ۹۰ درصد بودجه دست دولت است

وی با اشاره به اینکه ۹۳ درصد بودجه مملکت و بیش از ۷۰ درصد مدیریت کشور دست دولت است، بیان کرد: به عبارت بهتر صنعت، کشاورزی و بخش عمده‌ای از تولید کشور تحت اختیار دولت است اما دولت در همه این عرصه‌ها عملکرد ضعیفی از خود نشان داده و باعث ایجاد مشکلات اقتصادی برای مردم شده است.

دولتی‌ها فقط می‌خواهند جیبشان را پُر کنند

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اگر نگویم در بدنه دولت کسانی هستند که عامدانه می‌خواهند مردم را از وضع کشور ناامید کنند، حداقل باید بگویم بسیاری از دولتمردان نابلد و کسانی هستند که توان انجام هیچ کاری را ندارند و جای تاسف دارد که عده‌ای در بدنه دولت فقط می‌خواهند جیب شان را پُر کنند و بروند.

نبویان اظهار داشت: خوب است یک نفر از آقای زنگنه بپرسد قراردادهای نفتی در داخل کشور را با چه افرادی منعقد کرده‌اند؟ خودشان توان صادرات نفت را ندارند و اجازه هم نمی‌دهند که بخش خصوصی این کار را انجام دهد.

انعقاد قرارداد نفتی با متهمان دوتابعیتی

وی تصریح کرد: جای تاسف دارد که در وزارت نفت با افرادی قرارداد منعقد شده که اتهام شان دو تابعیتی بودن است و زمانی که از مسئولان وزارت نفت سوال می‌کنیم چرا استعلام نگرفتید و متوجه نشدید که این افراد دوتابعیتی هستند، صریحاً می‌گویند که به ما چه ارتباطی دارد!

عضو هیئت رئیسه کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دولت باید پاسخ دهد که مدیرعامل شرکت مهم نیکو چه کسی است، ادامه داد: رئیس جمهور می‌گوید ما در جنگ اقتصادی هستیم و سوال ما این است که آیا در دوران جنگ اقتصادی باید یک فرد کم تجربه را به عنوان مدیرعامل شرکت نیکو منصوب کرد؟ آیا این جوان کم تجربه می‌تواند مشکلات ایران در صادرات نفت را حل کند؟ چرا دولت از کسانی که نفت را در ونزوئلا فروختند و از کسی نترسیدند، برای صادرات نفت کمک نمی‌گیرد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *