واکنش رئیسی به گرداندن اوباش در شهر: تعرض به متهم ولو اوباش قطعا مجاز نیست

ضمن برخورد قاطع و بی امان با اراذل و اوباش، حکم به تشهیر صرفاً در صلاحیت دادگاه و آن هم در چارچوب قوانین و مقرارت است و تعرض به متهم، ولو اوباش، قطعاً مجاز نیست.

%۷۲

%۲۸

کل آرا
۴۸۲
با برچسب , , , , .

متن منبع

رییس قوه قضاییه ضمن تاکید بر برخورد قاطع و بی امان با اراذل و اوباش، حکم به تشهیر را صرفا در صلاحیت دادگاه و آن هم در چارچوب قوانین و مقرارت می‌داند.

عصر ایران – در پی گرداندن چند نفر از اراذل و اوباش در خیابان های تهران و ضرب و شتم آنها در ملا عام، رئیس قوه قضائیه، با ابلاغ دستوری به دادستان تهران خواستار برخورد با متخلفین (اعم از بازپرس و ماموران)  شد.

طبق اعلام مرکز اطلاع رسانی قوه قضائیه، آیت الله سید ابراهیم رئیسی در خصوص ماجرای اوباش گردانی اخیر گفته است که تعرض به متهم ولو اوباش قطعا مجاز نیست.

 در ماجرای اوباش گردانی اخیر، سید ابراهیم رییسی از همان لحظات اولیه اطلاع، به دادستان تهران دستور داده است در خصوص مصادیق تعدی از قانون و نقض حقوق شهروندی، با متخلفین اعم از بازپرس و یا مامورین برخورد شود.

رییس قوه قضاییه ضمن تاکید بر برخورد قاطع و بی امان با اراذل و اوباش، حکم به تشهیر را صرفا در صلاحیت دادگاه و آن هم در چارچوب قوانین و مقرارت می‌داند که تعرض به متهم ولو اوباش قطعا مجاز نیست.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *