آیت‌الله موسوی تبریزی در گفت و گو با خبرنگار جماران

حذف نام امام خمینی(س) از قطعنامه راهپیمایی ۲۲ بهمن کار نفوذی‌ها است.

%۵۷

%۴۳

کل آرا
۴۰۷
با برچسب , , .

متن منبع

دادستان اسبق کل کشور با اشاره به نقش نفوذی ها در حوادث پس از پیروزی انقلاب اسلامی، گفت: به نظر من مسأله حذف نام امام خمینی(س) از قطعنامه راهپیمایی ۲۲ بهمن هم کار نفوذی ها است و شروع به زدن ریشه اعتقادات مردم کرده اند. از طرف مقام معظم رهبری باید دستور بسیار شدیدی داده شود که دادستانی به این مسأله رسیدگی کند و ریشه یابی کنند.

آیت الله سیدحسین موسوی تبریزی در گفت و گو با خبرنگار جماران در واکنش به حذف نام «امام خمینی(س)» از قطعنامه راهپیمایی ۲۲ بهمن، اظهار داشت: کسانی که این کار را کرده اند و یا تحریک کرده اند انقدر نادان هستند که نمی دانند با این کارها ریشه خودشان را می کنند. امروزه با توجه به کسری ها و مشکلاتی که داریم و گلایه هایی مردم دارند مسأله این است که سرمایه بزرگ آزادی و بقای این کشور، وجود با برکت، معنویت، تقوا و پاکدامنی ایشان بوده است.

دادستان اسبق کل کشور افزود: چند بار در تبریز دیدم و یک بار هم با آیت الله مدنی دیدیم مادری دو پسرش شهید شده بودند و یکی را قبلا و یکی را آن روز که ما بودیم دفن کردند. به شهید مدنی می گفت دعا کنید من فرزند سوم را هم در راه دین و سیدالشهدا بدهم. به خاطر ابهت، عظمت، پاکدامنی، تقوا و هدایت صحیح حضرت امام بود که در همه خانه ها این معنویت رفته بود و اگر اینها نبود محال بود که ما بتوانیم در جنگ پیروز شویم و صدام این قدر ذلیلانه از بین برود.

وی یادآور شد: یک روز بعد از شهادت مرحوم فخری زاده مصاحبه کردم و گفتم این مسأله جز با کمک نفوذی ها امکان ندارد و نفوذی ها این کار را انجام می دهند. ما تمام بزرگانمان را با نفوذی ها از دست دادیم. آیت الله بهشتی، آیت الله قدوسی، آیت الله مدنی، آیت الله صدوقی و دیگر بزرگانی که از دست دادیم را به وسیله نفوذی ها و عدم توجه به واقعیت ها از دست دادیم. حتی در رابطه با شهید حاج قاسم سلیمانی هم من تقریبا اطمینان دارم که کار نفوذی ها بوده است.

آیت الله موسوی تبریزی گفت: به نظر من مسأله حذف نام امام خمینی(س) از قطعنامه راهپیمایی ۲۲ بهمن هم کار نفوذی ها است و شروع به زدن ریشه اعتقادات مردم کرده اند و یک مشت جوانان احساساتی هم ممکن است تحریک شوند. مسلم است که از طرف مقام معظم رهبری باید دستور بسیار شدیدی داده شود که دادستانی به این مسأله رسیدگی و ریشه یابی کند. چون این قضیه چیزی است که اگر ریشه یابی نشود بعدا نمی توان جلوی آن را گرفت.

وی با اشاره به توهین را رئیس جمهور در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال، تأکید کرد: این هم عین همان است. در روز ۲۲ بهمن به جای مرگ بر آمریکا، مرگ بر رئیس جمهور گفتن یعنی اینکه ما باید اینها را ریشه کن کنیم؛ حالا به آمریکا و یا هرکس دیگری که گفته اند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *