حجت الاسلام رستمی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری

موشکباران عین‌الاسد به معنای انتقام سخت نبوده و انتقام سخت زمانی محقق می‌شود که آمریکا از منطقه خارج شود.

%۳۸

%۶۲

کل آرا
۳۳۹
با برچسب , , , , , , , , , , , .

متن منبع

به گزارش خبرنگار تشکل‌های دانشگاهی خبرگزاری فارس، حجت الاسلام رستمی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، در خطبه‌های نماز عید فطر که در محل دانشگاه تهران برگزار شد، گفت: به ما سفارش شده است که مبادا نسبت به وضعیت مسلمانان بی تفاوت باشیم امروز اوضاع فلسطین بیانگر این است که خط فکری کسانی که تصور می‌کردند می‌توان با سازش و گفت وگو و تسلیم شدن در مقابل ابرقدرت‌های جهان و سازوکار‌های نظام سلطه حقوق ملت‌های مظلوم را محقق کرد، شکست خورده است.

وی تصریح کرد: یاسر عرفات از جمله کسانی بود که خط سازش را در پیش گرفت او با ورود به سازمان ملل اسلحه خود را کنار گذاشت و شاخه زیتون به دست گرفت و گفت ما به دنبال صلح هستیم، اما دیدیم که چگونه مستکبران او را از بین بردند.

رستمی با بیان اینکه امروز خط مقاومت در مقابل خط سازش قرار گرفته و این خط، خط ایمان و نصرت الهی است، تصریح کرد: خط مقاومت برگرفته از انقلاب، امام و شهدای ما است و به برکت آن مقاومت اسلامی و ایمانی شاهد ظهور مولود‌هایی همچون انصارالله و حزب الله و بیداری اسلامی هستیم.

وی از شهید سلیمانی به عنوان علمدار خط مقاومت نام برد و افزود: به برکت خون شهدای مقاومت ملت فلسطین که یک روز حتی جرات به دست گرفتن سنگ را نداشتند امروز موشک‌های خود را به مانند صاعقه بر سر اسرائیلی‌ها فرود می‌آورند و در واقع امروز کار به جایی رسیده که هیمنه پوشالی رژیم صهیونیستی برای همه نمایان شده است.

رئیس نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه‌ها گفت: باور همه بر این بود که باریکه تحت محاصره غزه نمی‌تواند در مقابل حملات رژیم صهیونیستی تاب بیاورد، اما گروه‌های مقاومت نشان دادند که اگر غلطی از اسرائیل سر بزند با موشک‌های سجیل چه بلایی بر سر آن‌ها می‌آورند.

وی با اشاره به شکست رژیم صهیونیستی در جنگ‌های ۳۳ روزه، ۲۲ روزه و ۸ روزه تصریح کرد: امروز شاهد تهدید اسرائیل در پایتخت این رژیم جعلی هستیم به گونه‌ای که اسرائیلی‌ها پاسخ جنایات خود را در تل آویو دریافت می‌کنند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *