دشمنان با تبلیغات سوء، بار مسئولیت مشکلات معیشتی را بر گردن روحانیت می‌افکنند.

دشمنان با تبلیغات سوء، بار مسئولیت مشکلات معیشتی را بر گردن روحانیت می‌افکنند.

%۲۱

%۷۹

کل آرا
۱۳۶
با برچسب , , , , , , , , , , , , , .

متن منبع

آیت الله ناصری در خطبه‌های نماز جمعه یزد با بیان اینکه دشمنان هیچ گاه دست از بین بردن ذخایر کشور بر نمی‌دارد گفت: شهید صدوقی روزگاری وجودش را با ترور از میان برداشتند و پس از آن با تبلیغات سوء شخصیت او را نشانه رفتند و امروز نیز این از خدا بی خبران تلاش می‌کنند شخصیت روحانیت و مذهب و دین را از بین ببرند.نماینده ولی فقیه در استان افزود: امروز بسیاری از مشکلات معیشتی مردم تحت تاثیر توطئه‌های دشمنان است و همه مردم به ویژه روحانیت را تحت فشار قرار داده، اما این دشمنان با تبلیغات سوء بار مسئولیت را بر گردن روحانیت می‌افکنند و می‌خواهند از این طریق ریشه مذهب را بزنند و مردم باید به هوش باشند و مراقب باشند از این دشمنان پیروی نکنند.
آیت الله ناصری همچنین با اشاره به اینکه امروز تشیع به واسطه عزادریهایش در سوگ ائمه اطهار (س) و امام حسین (ع) زنده است گفت: دشمنان سعی می‌کنند به بهانه کرونا این برکت را از ما بگیرند که باید مردم هوشیار باشند و نگذارند چنین اتفاقی بیفتد.
خطیب نماز جمعه یزد از مردم خواست با برگزاری مراسم عزای اهل بیت با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی حتی با حضور معدود و حتی در منازل سنت عزاداری را حفظ کرده و از برکات آن بهره ببرند.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد در ادامه با اشاره به حماسه آفرینی مردم در انتخابات ریاست جمهوری از حضور پر شور آن‌ها قدردانی کرد.
آیت الله ناصری با بیان اینکه این مردم با تفکر و تعقل پای صندوق‌های رای حاضر شدند افزود: به رغم توطئه‌های دشمنان مردم با بصیرت والای خود در انتخابات حاضر شدند و تمامی برنامه‌های دشمنان پلید را بر هم زدند.
خطیب نماز جمعه یزد با اشاره به اینکه بودند افرادی که پیرو حرف‌های دشمنان شدند افزود: این افراد امروز به خود خسارتی زدند که قابل جبران نیست و یا پشیمانند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.