این برجام ما را بدبخت کرد، ارزش پول ملی واقتصاد ما به خاک و خاکستر نشست، و مسؤولان اجرایی می‌خواهند برجام را یک ارزش درعرصه سیاست خارجی ثبت کنند.

این برجام ما را بدبخت کرد، ارزش پول ملی واقتصاد ما به خاک و خاکستر نشست، و مسؤولان اجرایی می‌خواهند برجام را یک ارزش درعرصه سیاست خارجی ثبت کنند.

%۲۳

%۷۷

کل آرا
۲۵۱
با برچسب , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , .

متن منبع

آیت‌الله علم‌الهدی ظهر امروز در خطبه دوم نمازجمعه این هفته، ۲۵ تیرماه در حرم امام رضا (علیه‌السلام)، با بیان این‌که این ایام، فصل حج است، اظهار کرد: حج، فریضه الهی و فریضه اجتماعی است که در حفظ کیان امت اسلام در هر زمانی به‌عنوان یک محور قطعی محسوب می‌شود اما به‌خاطر ناشایستی خادم‌الحرمین و کسانی که تولیت حرمین شریفین را عهده‌دار هستند، متأسفانه ضعف مدیریت آنان سبب شده است که به‌خاطر ویروس کرونا مردم از حج محروم بشوند.

ایشان ادامه داد: ریشه این محرومیت از حج، جنایت استکبار و مزدورسازی استکبار در حرمین شریفین است و جنایت دوم این است، افرادی مزدور استکبار شده‌اند که عرضه اداره حرمین شریفین ندارند و در شرایط بیماری این زمان، نمی‌توانند حج را مدیریت کنند.
امام جمعه مشهد مقدس اضافه کرد: تاریخ زندگی ما و زندگانی امروز ما، آمیخته و مالامال با جنایت‌های غرب و جنایت‌های استکبار آمریکایی است، ما هر زمان زندگی‌مان با این جنایت‌ها آمیخته است، همه ابعاد زندگی‌مان، زندگی معنوی، اقتصادی و اجتماعی آمیخته با جنایت‌های نابکارانه غربی‌ها و آمریکای مستکبر است.
سه خاطره از جنایتگری دشمن
ایشان با بیان این‌که در هفته گذشته، سه خاطره تاریخی، چهره ددمنشانه و درنده آمریکا و غرب را برای ما نشان داد، تصریح کرد: خاطره اول، ۲۱ تیرماه سالروز شهادت شهدای مسجد جامع گوهرشاد است که مزدور چکمه به پای انگلیسی، رضاخان ملعون با جلادانش مردم طرفدار حفظ حجاب و عفت و ناموس را در این خانه خدا به خاک و خون کشیدند؛ خاطره دوم، سالروز امضای توافق برجام که ریشه تمام پریشانی‌ها و سختی‌ها و فشارهای اقتصادی و معیشتی امروز ما هست و خاطره سوم مربوط به دیروز است، سالروز حمله ددمنشانه مزدوران آمریکایی عربستان سعودی به برادران و خواهران انقلابی ایرانی به خاطر برائت از مشرکین در سال ۶۶ بود.
آیت‌الله علم‌الهدی اضافه کرد: همه این جنایت ها مال غرب و استکبار آمریکاست، مسئله آدم‌کشی در صحن مسجد گوهرشاد و مسئله به خاک و خون کشیدن زوار ایرانی در کنار کعبه به‌خاطر برائت از مشرکین، دو عملیاتی است که آن چهره عناد، دشمنی و سرسختی نابکاری آمریکا و غرب را در برابر اسلام و امت اسلامی به ما نشان می‌دهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.