اگر گفته شود با آمریکا مذاکره نکنید به شما ضربه بیشتری می‌زند کسانی که عاقل نیستند شما را مسخره می‌کنند.

اگر گفته شود با آمریکا مذاکره نکنید به شما ضربه بیشتری می‌زند کسانی که عاقل نیستند شما را مسخره می‌کنند.

%۴۰

%۶۰

کل آرا
۳۳۶
با برچسب , , , , , , .

متن منبع

حجت‌الاسلام و المسلمین علیرضا پناهیان به ‌مناسبت ماه محرم در حوزه هنری به سخنرانی پرداخته و با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در خصوص تبلیغات دشمن علیه ما گفت: امروز بیشترین تحرّک دشمنان ما علیه ما بیش از تحرّکات امنیّتی و اقتصادی، تحرّکات تبلیغاتی و جنگ نرم و تبلیغات رسانه‌ای است.

حجت‌الاسلام‌ والمسلمین پناهیان اظهار داشت: رسانه ملی و سایت‌های خبری جبهه انقلاب درباره تبلیغات درست و هوشمندانه ضعف و کم‌کاری دارند. در این زمینه نباید بگذاریم فرمایشات رهبر انقلاب غریب بماند، جامعه باید این سخنان را بشنود.

وی در ادامه فرمایشات رهبر معظم انقلاب عنوان کرد: دشمنان برای اینکه بر افکار عمومی مردم مسلّط شوند مبالغ هنگفت هزینه می کنند، کارهای بسیار انجام می‌‌دهند؛ فکرهای بسیاری را در مجموعه‌های فکری برای این کار استخدام می‌کنند تا بتوانند با جنگ روانی، با تبلیغات گوناگون، افکار عمومی کشورها را از جمله بیشتر از همه امروز کشور ما را که هدف سوء‌ نیّت قدرت‌های بزرگ است قبضه کنند و در اختیار بگیرند.

این کارشناس دینی افزود: وقتی افکار عمومی یک ملّت در اختیار بیگانه قرار گرفت، حرکت آن ملّت هم طبعاً طبق میل آن بیگانه پیش خواهد رفت. کار تبلیغاتی کار مهمّی است؛ ما در این زمینه ضعف داریم. حالا بگذریم از آن آدم‌های غافلی که از رسانه‌های داخلی هم به نفع دشمن استفاده می‌کنند. لکن درباره‌ آن کسانی هم که قصد خیر در این زمینه دارند، ما کم‌کاری داریم. در زمینه‌ کار تبلیغاتی و حرکت تبلیغاتی درست و تمهیدات رسانه‌ای باید قوی‌تر و هوشمندانه‌تر عمل بکنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *