مدیریت های استانی و مدیران مدارس لازم است ترتیبی اتخاذ کنند تا هم بحث واکسیناسیون به صورت صحیح و سریع اجرایی شود و هم تا حد امکان دروس به صورت حضوری برپا گردد.

مدیریت های استانی و مدیران مدارس لازم است ترتیبی اتخاذ کنند تا هم بحث واکسیناسیون به صورت صحیح و سریع اجرایی شود و هم تا حد امکان دروس به صورت حضوری برپا گردد.

%۷۷

%۲۳

کل آرا
۱۹۵
با برچسب , , , , , , .

متن منبع

حجت الاسلام والمسلمین عبدالکریم بهجت پور در مراسم اختتامیه نشست مدیران استانی حوزه های علمیه خواهران که امروز در سالن شهید سلیمانی مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران برگزار شد، به مسئله آغاز سال تحصیلی جدید حوزه های علمیه خواهران اشاره کرد و بیان داشت: در بحث آموزش ما باید به شرایط عادی برگردیم و بتوانیم خود و برنامه ها را با شرایط موجود کرونایی تطابق دهیم و با توجه به این که کرونا فرصت های بسیاری را جهت آموزش های مجازی پیش روی ما گذاشت، از این فرصت و ظرفیت جهت ارتقاء تحصیل و تربیت استفاده کنیم.

مدیر حوزه های علمیه خواهران تأکید کرد: برای بازگشت به شرایط عادی در مرحله اول باید تقویم روشنی برای حرکت حوزه به سمت حضوری سازی تعلیم و تربیت تدوین شود و تا جایی که می توانیم در یک منطق معقول مطمئن حوزه را به این سمت حرکت دهیم.

وی همچنین بحث واکسیناسیون کادر، اساتید و طلاب حوزه های علمیه خواهران را ضروری و جدی دانست و افزود: باید به سمت واکسینه سازی همگانی در حوزه های علمیه خواهران حرکت کنیم تا هم از دیگر نهادهای علمی و آموزشی کشور در این مسیر عقب نمانیم و هم بتوانیم نظام آموزش حضوری را با سرعت اجرایی کنیم.

حجت الاسلام والمسلمین بهجت پور تصریح کرد: مدیریت های استانی و مدیران مدارس لازم است ترتیبی اتخاذ کنند تا هم بحث واکسیناسیون به صورت صحیح و سریع اجرایی شود و هم تا حد امکان دروس به صورت حضوری و یا تلفیقی از حضوری و مجازی برپا گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.