می‌دانیم که در دولت‌های قبل آنقدر به مردم دروغ گفته شد و وعده دروغ داده شد که اکنون مردم به عنوان بزرگترین پشتیبان نظام سخن راست و وعده حقیقی را باور نمی‌کنند.

می‌دانیم که در دولت‌های قبل آنقدر به مردم دروغ گفته شد و وعده دروغ داده شد که اکنون مردم به عنوان بزرگترین پشتیبان نظام سخن راست و وعده حقیقی را باور نمی‌کنند.

%۸۳

%۱۷

کل آرا
۲۵۵
با برچسب , , , , , , , .

متن منبع

به گزارش گروه دفاعی خبرگزاری تسنیم، همایش سراسری هادیان سیاسی نیرو های مسلح صبح امروز بصورت ویدئو کنفرانس در سازمان بسیج مستضعفین برگزار شد.

حجت الاسلام حاجی صادقی نماینده ی ولی فقیه در سپاه پاسداران طی سخنانی در این همایش اظهار داشت: می‌دانیم که در دولت‌های قبل آنقدر به مردم دروغ گفته شد و وعده  دروغ داده شد که اکنون مردم به عنوان بزرگترین پشتیبان نظام سخن راست و وعده حقیقی را باور نمی‌کنند.

وی با بیان این که امروز یکی از مهمترین محور های هدایت سیاسی امید دادن به مردم است، ادامه داد: فقط مشکلات دیده نشوند، پیروزی ها را هم بگویید.

نماینده ی ولی فقیه در سپاه پاسداران ثمره ی مقاومت مردم را شکست استکبارگران دانست و گفت: هادی سیاسی باید قدرت حرکت و توانمندی جهاد بدهد. مردم ما مردم قدر شناسی هستند و خدمت رسانی صادقانه به مردم می تواند اعتماد مردم را جلب کند.

حجت‌الاسلام حاجی صادقی محور دوم را تبیین صحیح وضعیت انقلاب تعریف کرد و افزود: محور دوم جلب انگیزه و اعتماد مردم است.

وی گفت: تلاش کنیم برای این که ارکان انقلاب را با یک بیان عقلانی و قرآنی برای مردم بیان کنیم، تا قدرت تحلیل آن‌ها بالا برود.

حجت‌الاسلام حاجی صادقی خاطرنشان کرد: چهار ستون انقلاب را چهل و دو سال است که دشمن مورد تعرض قرار داده است، ما باید در این زمینه کار کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *