اگر نارضایتی از سوی مردم وجود دارد به دلیل این است که حق مردم.

اگر نارضایتی از سوی مردم وجود دارد به دلیل این است که حق مردم داده نشده است.

%۸۶

%۱۴

کل آرا
۱۶۲
با برچسب , , , .

متن منبع

آیت‌الله العظمی علوی گرگانی: اگر نارضایتی از سوی مردم وجود دارد به دلیل این است که حق مردم داده نشده است.

حضرت آیت الله علوی گرگانی بر حضور مستمر مسئولان در میان مردم تأکید کرد و خطاب به رییس مجلس گفت: اگر نارضایتی از سوی مردم وجود دارد به دلیل این است که حق مردم داده نشده است.

به گزارش شفقنا به نقل از خانه ملت، دکتر محمدباقر قالیباف که صبح امروز(پنجشنبه، ۲۹ مهرماه) به منظور دیدار با آیات عظام، علما و مراجع تقلید به شهر مقدس قم سفر کرد، با حضرت آیت الله علوی گرگانی دیدار و گفت و گو کرد.

آیت الله علوی گرگانی در این دیدار با اشاره به وضعیت کشور، گفت: در حال حاضر کشور در شرایطی قرار گرفته است که نیاز بسیار به کمک و مساعدت دارد که البته شما به تنهایی نمی توانید و همه ما باید به حل آن کمک کنیم.

استاد برجسته فقه و اصول حوزه علمیه قم در ادامه با بیان اینکه در شرایطی هستیم که چند مطلب حساس باید رعایت شود، عنوان کرد: در وهله اول سعی کنید همواره میان مردم باشید یعنی علاوه بر حفظ تقوا سعی کنید میان مردم باشید.

وی افزود: اوایل انقلاب که پیروز شدیم، رؤسایی انتخاب شدند و زمانی که به گرگان رفتم دیدم جلساتی برگزار می شود که رؤسای مهم مملکتی هم باید حضور داشته باشند لذا تذکر دادیم مسئولان همواره باید در میان مردم باشند تا آنها شما را ببینند، دلگرم شوند و به شما کمک کرده و تنهایتان نگذارند از این رو به درد دل مردم گوش دهید تا بدانید چه می خواهند؟

آیت الله علوی گرگانی ادامه داد: از پیامبر(ص) و امام(ع) روایتی درباره شکر نعمت است که ایشان فرمودند بهترین راه شکر هر نعمتی این است که در همان راهی که خدا می خواهد مصرف شود. اگر نارضایتی از سوی مردم وجود دارد به دلیل این است که حق مردم داده نشده پس باید میان آنها باشیم و حق مردم را ادا کنیم.

وی همچنین مسأله فرهنگ جامعه را بسیار مهم خواند و افزود: همه دنیا روی فرهنگ می گردد و اگر فرهنگ جامعه ای از دست برود به فاصله گرفتن مردم از مسئولان می انجامد که بالاترین عذاب است. کار باید به دست مردم پیش برود لذا اگر آنها کنار مسئولان نباشند کاری از پیش نخواهد رفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.