اولین کار ما باید از بین بردن صهیونیست‌ها و تأمین حقوق ملت فلسطین .

اولین کار ما باید از بین بردن صهیونیست‌ها و تأمین حقوق ملت فلسطین باشد.

%۲۶

%۷۴

کل آرا
۱۹۸
با برچسب , , , .

متن منبع

آیت‌الله نوری همدانی: اولین کار ما باید از بین بردن صهیونیست‌ها و تأمین حقوق ملت فلسطین باشد.

 

آیت‌الله نوری همدانی شامگاه سه‌شنبه در دیدار قاضی‌حنیه رئیس هیئت‌امنای تجمع علمای مسلمین لبنان که در دفتر معظم له برگزار شد، اظهار داشت: باید قدرت خود را به استکبار نشان دهیم، در سایه وحدت است که می‌توان بر دشمن پیروز شد و اقتدار اسلام را به رخ جهانیان بکشانیم.

وی بابیان اینکه وظیفه امروز ما این است که در برابر دشمن به گفتار و نوشتار اکتفا نکنیم، افزود: باید حرکت کنیم وگرنه دشمن با صرف تجهیزات و سرمایه‌ها روزبه‌روز نقشه خود را عملی‌تر کرده و قوی‌تر شده و ما ضعیف‌تر می‌شویم.

مرجع تقلید شیعیان بیان کرد: اولین کار ما باید از بین بردن صهیونیست‌ها و تأمین حقوق ملت فلسطین باشد، صهیونیست‌ها نماینده غرب در منطقه هستند و تا صهیونیست‌ها در فلسطین هستند کشورهای خاورمیانه راحتی و آسایش نخواهند داشت.

استاد سطوح عالی حوزه علمیه بابیان اینکه بر اساس آیات الهی مسلمانان باید ازنظر فکری و فرهنگی، استراتژیکی، جهادی، اطلاعاتی و اقتصادی همواره آمادگی داشته باشند، گفت: تقویت مقاومت وظیفه امروز ماست، باید برای تقویت مقاومت به‌ویژه در سوریه به میدان بیاییم.

آیت‌الله نوری همدانی ادامه داد: یکی از مهم‌ترین درس‌های اهل‌بیت(ع) “اتحاد و ظلم‌ستیزی” است، ائمه اطهار(ع) به‌عنوان بهترین الگو برای مسلمانان جهان هستند و باید مبارزه با استکبار و رژیم صهیونیستی در سایه وحدت سرلوحه کار مسلمین جهان باشد.

وی اهداف شوم دشمنان علیه ملت‌های اسلامی را موردتوجه قرارداد و خاطرنشان کرد: ایجاد اختلاف بین مسلمانان مهم‌ترین برنامه دشمنان است و تلاش می‌کنند توطئه‌های خود را به‌پیش ببرند همان چیزی که در افغانستان، سودان و یمن مشاهده می‌کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.