متن منبع

آیت‌الله علم‌الهدی: دشمن به مذاکره با ما محتاج است

 
 

امام جمعه مشهد گفت: امروز طرف غربی به مذاکره هسته‌ای با ما محتاج است و راهی جز مذاکره ندارد. این‌ها باید مذاکره کنند و از این طریق نگرانی‌های خود را حل کنند. امروز قدرت ایران به حدی رسیده است که اگر به نتیجه برسد که باید وارد عرصه دفاعی شود، هیچ قدرتی در دنیا توان ایستادگی در برابر آن را ندارد.

علم‌الهدی با بیان اینکه دولت برای لغو تحریم‌ها هم اقدام کرده است، گفت: امروز طرف غربی به مذاکره هسته‌ای با ما محتاج است و راهی جز مذاکره ندارد. این‌ها باید مذاکره کنند و از این طریق نگرانی‌های خود را حل کنند. امروز قدرت ایران به حدی رسیده است که اگر به نتیجه برسد که باید وارد عرصه دفاعی شود، هیچ قدرتی در دنیا توان ایستادگی در برابر آن را ندارد.

وی افزود: ایران امروز کاملا بر منطقه مسلط است و با تکان خوردن دفاعی ایران، منطقه تکان می‌خورد. لذا دشمن اعم از اروپا و آمریکا، چاره‌ای جز مذاکره با ما ندارند و باید وارد عرصه مذاکره شوند و خوشبختانه برای این مسئله هم یک فرد آگاه که بیش از ۱۰ سال در جریان مذاکرات با ۱+۵ قرار داشته است و برجام را زیر و رو کرده و بر همه مسائل مسلط است، برای مذاکره انتخاب شده است. ایران تنها به شرط لغو تحریم‌ها به پای میز مذاکره می‌رود

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی اضافه کرد: لذا تنها دو ابزار برای دشمن باقی مانده است. یکی توطئه و فتنه و دیگری تحریم. در موقعیت‌های بسیار حساس، دشمن در صدد توطئه است، برای این که بحران اجتماعی در کشور به وجو آورد و در آن بحران، اهداف سوء خود را به اجرا در بیاورد..

.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.