امروز دولت به یک کارفرمای بزرگ و مطلق تبدیل شده

امروز دولت به یک کارفرمای بزرگ و مطلق تبدیل شده و تمام بودجه‌های عمومی کشور برای پاسخ به هزینه‌های دولت تدوین و تنظیم می‌شود که آن هم جوابگوی نیازها نیست

%۷۷

%۲۳

کل آرا
۲۶۲
با برچسب , , , , .

متن منبع

حجت‌الاسلام سیدمحمدحسن ابوترابی فرد: امروز دولت به یک کارفرمای بزرگ و مطلق تبدیل شده و تمام بودجه‌های عمومی کشور برای پاسخ به هزینه‌های دولت تدوین و تنظیم می‌شود که آن هم جوابگوی نیازها نیست

 

امام جمعه موقت تهران با انتقاد از بزرگ شدن دولت اظهار داشت:‌ امروز دولت به یک کارفرمای بزرگ و مطلق تبدیل شده و تمام بودجه‌های عمومی کشور برای پاسخ به هزینه‌های دولت تدوین و تنظیم می‌شود که آن هم جوابگوی نیازها نیست.

حجت‌الاسلام سید محمدحسن ابوترابی فرد امام جمعه موقت تهران، امروز (۷ آبان) در خطبه‌ اول نماز جمعه پایتخت که در دانشگاه تهران برگزار شد، با اشاره به همراهی اقشار مختلف مردم با مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا در مقاطع مختلف، اظهار داشت: برای حفظ سلامتی مردم، اقامه نماز جمعه برای مدتی متوقف شد که لازم است از همه دست‌اندرکاران نماز جمعه تشکر کنم.

وی تاکید کرد: برای حفظ سلامتی عمومی، لازم است که همچنان شیوه‌نامه ها را بیش از گذشته رعایت کنیم و فاصله اجتماعی و استفاده از ماسک در مجامع عمومی را در دستور کار قرار دهیم.

امام جمعه موقت تهران در ادامه، با اشاره به بخش‌هایی از نامه امیرالمومنین علی (ع) به مالک اشتر برای فرمانروایی مصر، گفت: امام علی (ع) در شرایطی اقدام به نصب مسئولان در نقاط مختلف می‌کرد که معاویه اقدام به خلق ناامنی در آن نقاط می‌کرد.

ابوترابی فرد ادامه داد: امروز هم در دنیای استکبار چنین مرسوم است و داعش نمونه‌ای از این امر است؛ یک گروه تروریستی را تجهیز می‌کنند برای خلق ناامنی در برابر حکومت‌هایی که در برابر آنها می‌ایستند و منافع نامشروع آنها را تامین نمی‌کنند. اگر هم بتوانند عنصری مانند صدام را خلق می‌کنند و مورد حمایت قرار می‌دهند تا صدای ملت‌ها را خاموش کنند.

.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.