بدون برجام و با عزم دولت جدید

بدون برجام و با عزم دولت جدید، کشور بهتر از وضع موجود قابل‌اداره است. چه برجام محقق شود و چه محقق نشود، مردم در کوتاه‌مدت تأثیر بهبود اداره کشور و زندگی خود را خواهند دید

%۳۰

%۷۰

کل آرا
۴۱۰
با برچسب , , , .

متن منبع

حجت‌الاسلام ذوالنوری: بدون برجام و با عزم دولت جدید، کشور بهتر از وضع موجود قابل‌اداره است. چه برجام محقق شود و چه محقق نشود، مردم در کوتاه‌مدت تأثیر بهبود اداره کشور و زندگی خود را خواهند دید

حجت الاسلام مجتبی ذوالنوری   در واکنش به اظهارات برخی از افراد مبنی بر اینکه دولت چاره‌ای جز پذیرش شروط غربی‌ها در برجام ندارد چرا که وضعیت اقتصاد در گرو برجام است، اظهار داشت: برجام دستاورد دولت سابق است و ما تمام هزینه‌های آن را دادیم. هزینه جدید دیگری متصور نیست که غربی‌ها به واسطه برجام بخواهند به ایران تحمیل کنند.

وی یادآور شد: میزان تحریم‌های جمهوری اسلامی ایران بعد از برجام شدیدتر از قبل شد و حتی روحانی و ظریف هم به این مسئله اقرار کردند که شدیدترین تحریم‌های دوران تاریخ به کشورمان تحمیل شد و میزان تحریم‌ها از قبل از انعقاد برجام هم بیشتر شد.

ایران شرط جدیدی را در برجام نمی‌پذیرد

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: بنابراین دلیلی ندارد که جمهوری اسلامی ایران شرط جدیدی را در برجام بپذیرد. ما همه هزینه‌ها را در برجام دادیم و الان وقت آن است که آمریکا و کشورهای اروپایی عضو برجام تعهدات خود را عملیاتی کنند. غربی‌ها باید کوتاه بیایند، شروط ما را بپذیرند، تحریم‌های ایران را رفع کنند و در توافقات جدید وین گشایش ایجاد کنند.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران زیر بار هیچ شرطی نخواهد رفت چرا که ابزار دیگری که وضع ما را بدتر کند، دست غربی‌ها نیست. از سوی دیگر با تلاش‌هایی که در کشور انجام شده، تورم نقطه به نقطه ۴.۵ درصد کاهش پیدا کرده است و مابقی امور هم در حال پیگیری است تا مشکلات مردم مرتفع شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.