«ضرورت ارتباط با دنیا» را نمی‌شود انکار کرد

«ضرورت ارتباط با دنیا» را نمی‌شود انکار کرد؛ مگر کل دنیا که با کشورهای پیشرفته ارتباط دارند عزتشان را فروخته‌اند؟! مگر آزادی‌شان را فروخته‌اند؟! مگر استقلالشان را از دست داده‌اند؟! اینجا است که ما باید اساسی فکر کنیم.

%۷۹

%۲۱

کل آرا
۲۳۶
با برچسب , , , .

متن منبع

آیت‌الله علیدوست: «ضرورت ارتباط با دنیا» را نمی‌شود انکار کرد؛ مگر کل دنیا که با کشورهای پیشرفته ارتباط دارند عزتشان را فروخته‌اند؟! مگر آزادی‌شان را فروخته‌اند؟! مگر استقلالشان را از دست داده‌اند؟! اینجا است که ما باید اساسی فکر کنیم.

آیت الله علیدوست، عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، گفت: یک مرجع مطلبی را مطرح کرده و باید در اطراف او بحث و گفت و گو شود؛ حتی اگر نقدی هم داریم توجه شود که اولا چه کسی نقد کند و دوم اینکه چه جوری نقد کند. اسم بعضی نقدها را نمی شود «نقد» گذاشت. البته باید افراد هم آزاد باشند که اگر نقطه نظری دارند خود آن پیام یا مطلب را بحث کنند. ما گاهی راحت از نقد یک گفتار یا یک رفتار به نقد خود شخص و جایگاه می رسیم؛ این هم از آن بد اخلاقی هایی است که خیلی راحت رخ می دهد.

پایگاه خبری جماران: عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با بیان اینکه ضرورت ارتباط با دنیا را نمی توان انکار کرد، گفت: یک مرجع مطلبی را مطرح کرده و باید در اطراف او بحث و گفت و گو شود؛ حتی اگر نقدی هم داریم توجه شود که اولا چه کسی نقد کند و دوم اینکه چه جوری نقد کند. اسم بعضی نقدها را نمی شود «نقد» گذاشت. البته باید افراد هم آزاد باشند که اگر نقطه نظری دارند خود آن پیام یا مطلب را بحث کنند. ما گاهی راحت از نقد یک گفتار یا یک رفتار به نقد خود شخص و جایگاه می رسیم؛ این هم از آن بد اخلاقی هایی است که خیلی راحت رخ می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.