امروز آنقدر مسائل اقتصادی به مسائل جهانی و بین‌المللی گره زده شده‌است

امروز آنقدر مسائل اقتصادی به مسائل جهانی و بین‌المللی گره زده شده‌است که مشکل‌هایی برای کشور ایجاد کرده است، لذا باید با راهبرد پدافند غیرعامل تکلیف مشخص شود که مسائلی همانند اف‌ای‌تی‌اف بالاخره به مصلحت کشور است یا نه.

%۸۲

%۱۸

کل آرا
۱۹۰
با برچسب , , , , , .

متن منبع

آیت‌الله محمد جواد فاضل لنکرانی: امروز آنقدر مسائل اقتصادی به مسائل جهانی و بین‌المللی گره زده شده‌است که مشکل‌هایی برای کشور ایجاد کرده است، لذا باید با راهبرد پدافند غیرعامل تکلیف مشخص شود که مسائلی همانند اف‌ای‌تی‌اف بالاخره به مصلحت کشور است یا نه.

آیت الله محمد جواد فاضل لنکرانی با بیان اینکه امروز دشمن به گزینه نظامی برای حمله به مسلمانان فکر نمی کند، گفت: نیاز است که پدافند غیر عامل در مقابل تهدیدات جدید دشمن با تدوین سند جامع و برنامه منسجم ورود پیدا کند.

به گزارش شفقنا، عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم امروز در دیدار سردار جلالی، رئیس سازمان پدافند غیرعامل بیان داشت: امروز آنقدر مسائل اقتصادی به مسائل جهانی و بین‌المللی گره زده شده است که مشکل‌هایی برای کشور ایجاد کرده است، لذا باید با راهبرد پدافند غیرعامل تکلیف مشخص شود که مسائلی همانندAFTF بالاخره به مصلحت کشور است یا نه، باید راهکار دشمن را در زمینه اقتصادی شناخت و با آن مقابله کرد و این قضایا برای مردم روشن شود.

او با اشاره به تهدیدهای اقتصادی همچون تحریم ها علیه ملت ایران خاطرنشان کرد: این استقامتی که ملت ایران از خود نشان داد، ناشی از آگاهی بسیار اساسی و قوی و ریشه‌داری این ملت است که تاکنون توطئه دشمنان را ناکام گذاشته است و باید تا می توان این آگاهی و بصیرت مردم را تقویت و روشنگری کرد؛ باید رسانه‌ها تهدیدهای دشمن در حوزه اقتصادی،‌ فرهنگی،‌ سیاسی و نظامی را برای مردم تبیین کنند.

آیت الله فاضل لنکرانی گفت: یکی از تهدیدهای مهم دشمن این است که بنیان خانواده را از بین ببرند و برای اینکار مسائلی همانند ازدواج سفید یا همجنس بازی و مانند آن را رواج می دهند یا در پی قانونی کردن آن هستند، دشمنان ما برای ضربه زدن به نظام خانواده برنامه دارند؛ این‌ برنامه ها هم حمله و تهدید علیه نظام خانواده است تا ازدواج دیگر شکل نگیرد و روابط بر اساس روابط شرعی نباشد.

او ادامه داد: هدف اصلی و کلان دشمن از بین بردن نظام جمهوری اسلامی است تا حاکمیت دین و اسلام از بین برود، باید برای آگاه سازی مردم پیرامون تهدیدهای جدید، بیش‌ازپیش تلاش شود چرا که اگر این تهدیدها برای مردم روشن شود، از بحران جلوگیری شده و خود مردم برای بی اثر شدن تهدیدهای جدید دشمن به میدان می‌آیند.

رئیس مرکز فقهی ائمه اطهار (ع) بیان کرد:‌ تهدیدها امروز پیچیده شده و مسائل اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و سایر امور را در بر می‌گیرد، در حال حاضر حمله‌های دشمن در همه ابعاد است و ما باید مراقب شگردهای مختلف آن باشیم؛ نیاز است که پدافند غیر عامل در مقابل همه این تهدیدها با تدوین سند جامع و برنامه منسجم ورود پیدا کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.