رسیدگی به معیشت مردم و تعامل سازنده

رسیدگی به معیشت مردم و تعامل سازنده با جهان در چارچوب عزتءحکمتءمصلحت، از سیاست‌های همیشگی جمهوری اسلامی بوده که امام و رهبری بر آن تصریح کرده‌اند.

%۸۱

%۱۹

کل آرا
۲۴۶
با برچسب , , , , , .

متن منبع

حجت‌الاسلام حسن روحانی: رسیدگی به معیشت مردم و تعامل سازنده با جهان در چارچوب عزتءحکمتءمصلحت، از سیاست‌های همیشگی جمهوری اسلامی بوده که امام و رهبری بر آن تصریح کرده‌اند.

حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی در پیامی با تجلیل از شخصیت و سوابق حضرت آیت‌الله العظمی صافی گلپایگانی تاکید کرد: ایشان، خود شاخص انقلاب و مبارزه است و ادعاهای انقلابیگری را باید با چنین ترازوهائی سنجید.

به گزارش شفقنا، متن پیام حجت الاسلام والمسلمین روحانی بدین شرح است:

«جایگاه مرجعیت در تاریخ شیعه، ضامن بقای مکتب اهل‌بیت(ع)، الهام‌بخش ایستادگی در برابر استبداد و استعمار و مایه حفظ امید و انسجام جامعه ایران در سده‌های اخیر بوده است. تضعیف این جایگاه با هر توجیهی، ریختن آب به آسیاب دشمنان عزت و هویت ملی است.

شخصیت وارسته و مبارزی همچون آیت‌الله صافی گلپایگانی، با سوابق بی‌نظیر در دفاع از اسلام و نظام، خود شاخص انقلاب و مبارزه است و ادعاهای انقلابیگری را باید با چنین ترازوهائی سنجید.

رسیدگی به معیشت مردم و تعامل سازنده با جهان در چارچوب عزت-حکمت-مصلحت، از سیاست‌های همیشگی جمهوری اسلامی بوده که امام و رهبری بر آن تصریح کرده‌اند.

قدر سرمایه‌هایمان را بدانیم و آزادی بیان را با ادب و تکریم فرزانگان جامعه پاس بداریم».

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.