تفرقه بین شیعه و سنی توطئه‌ای اسرائیلی و آمریکایی است

تفرقه بین شیعه و سنی توطئه‌ای اسرائیلی و آمریکایی است که هزینه‌های بسیاری کردند و با هزینه‌های فکری، علمی تلاش دارند با ایجاد تفرقه در بین مذاهب اسلامی سلطه خود را مستحکم و پایدار کنند

%۴۵

%۵۵

کل آرا
۲۷۰
با برچسب , , .

متن منبع

آیت‌الله اراکی: تفرقه بین شیعه و سنی توطئه‌ای اسرائیلی و آمریکایی است که هزینه‌های بسیاری کردند و با هزینه‌های فکری، علمی تلاش دارند با ایجاد تفرقه در بین مذاهب اسلامی سلطه خود را مستحکم و پایدار کنند

آیت الله محسن اراکی پیش از ظهر امروز در اجتماع بزرگ حوزه علمیه قم در اعتراض به جنایات تروریستی و کشتار بی رحمانه شیعیان مظلوم افغانستان که در مدرسه فیضیه قم برگزار شد، عنوان کرد: این دو حادثه اخیر در افغانستان، قلب همه مردم با وجدان جهان و امام زمان(عج) را جریحه دار کرده است.

وی افزود: امروز باید جبهه حسینیان در همه جا مستحکم تر شود، این جنایت ها نشان می دهد که هنوز هم دشمنان با آل علی(ع) در جنگ هستند.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، گفت: حوزه علمیه قم، اساتید و بزرگان با راهنمایی مراجع بزرگوار تقلید امروز در مدرسه فیضیه جمع شده اند تا اعلام کنند، اولا دشمن بداند که با این جنایت ها نمی تواند راه حسین و آل حسین(ع) را سد کند و این راه همچنان ادامه دارد.

آیت الله اراکی بیان کرد: این کشتارها ما را از مسیر مقاومت بازنمی دارد و همچنان سردار سلیمانی ها و ابومهدی المهندس ها همچنان در دامنه این امت مشغول مقاومت هستند.

وی اضافه کرد: این مقاومت تا پیروزی کامل بر آمریکای جنایتکار و اسرائیل خونخوار ادامه خواهد داشت؛ علما و بزرگان حوزه در این مدرسه فیضیه گرد هم آمده اند تا اعلام کنند که مردم افغانستان تنها نیستند؛ درد آن ها، درد ما و خون آن ها خون ما است.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم مطرح کرد: ان شاءالله پیروز این میدان شیعیان و جبهه مقاومت افغانستان خواهد بود و امروز باید همگان دست یاری به سوی افغانستان دراز کنند.

.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.