راه‌حل مشکلات این نیست که استکبارستیزی خود را کمرنگ .

راه‌حل مشکلات این نیست که استکبارستیزی خود را کمرنگ کنیم و اهل مدارا و گفتگو باشیم.

%۱۹

%۸۱

کل آرا
۳۲۴
با برچسب , , , , .

متن منبع

حجت‌الاسلام جواد مجتهد شبستری: راه‌حل مشکلات این نیست که استکبارستیزی خود را کمرنگ کنیم و اهل مدارا و گفتگو باشیم

حجت‌الاسلام جواد مجتهد شبستری عضو مجلس خبرگان رهبری در گفتگو با خبرنگار مهر، در رابطه با تأثیرات طیف غربگرا طی سال‌های اخیر در تضعیف روحیه استکبارستیزی اظهار داشت: فکر می‌کنم با توجه به ناکارآمدی دولت سابق و شکست شعارهایی که می‌دادند و عدم موفقیت آنها در زمینه تعامل، گفتگو و مذاکره با دنیا؛ روحیه استکبارستیزی در مردم ما تقویت شده است زیرا مردم ما به عیان دیدند صرفاً با شعار و مذاکره، بدون توجه به رویکردهای داخلی و با دست برداشتن از مواضع ضد استکباری نمی‌توانیم مشکلات را حل کنیم و راه حل مشکلات این نیست که استکبارستیزی خود را کمرنگ کنیم و اهل مدارا و گفتگو باشیم.

وی عنوان کرد: البته ما همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند، مخالف با گفتگو و مذاکره نیستیم اما مذاکره‌ای که آمریکا طلب می‌کند و آن مقصودی که از مذاکره مبنی بر تسلیم شدن دارد، مورد قبول ما نیست و ما زیر بار آن نخواهیم رفت.

عضو مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: عملاً در این چند سال دیدیم که این منطق مذاکره موفق نبود و خود این مسأله عبرت بزرگی برای مردم و کشور ما بود. حتی آنها که تردید داشتند برایشان یقین شده است که علت عدم تحقق شعارهای دولت قبل، مذاکره نکردن نبود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.