برخی از مشکلات تنها مختص به کردستان، سیستان و بلوچستان و خوزستان نیست

برخی از مشکلات تنها مختص به کردستان، سیستان و بلوچستان و خوزستان نیست، در برخی از مناطق مشکلاتی وجود دارد که به‌هیچ‌وجه شایسته نظام اسلامی نیست.

%۶۹

%۳۱

کل آرا
۳۲۴
با برچسب , , , .

متن منبع

آیت‌الله اعرافی: برخی از مشکلات تنها مختص به کردستان، سیستان و بلوچستان و خوزستان نیست، در برخی از مناطق مشکلاتی وجود دارد که به‌هیچ‌وجه شایسته نظام اسلامی نیست

به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه در استان کردستان، آیت الله علیرضا اعرافی، امروز در جلسه استانداری کردستان که با موضوع «نشست مدیران و نهادهای فرهنگی کردستان» برگزار شد، اظهار داشت: انقلاب اسلامی، انقلاب تمدنی و فرابخشی و جهانی است و در ذات آن یک اندیشه متعالی است و در جهان هم اگر به درستی عرضه شود، خریداران زیادی دارد

مدیر حوزه های علمیه کشور ادامه داد: اکنون اگر به جهان نگاه کنیم در یک سو محور مقاومت را داریم که به یکی از معادلات جهانی تبدیل شده است. زیربنای این جریان یک اندیشه معرفتی حضور دارد و ان انقلاب اسلامی ایران است.

وی  افزود: در کشورهای مختلف به عینه دیده ام که چقدر به انقلاب اسلامی عشق می ورزند و توسعه های ایران اسلامی برای همه آنان مایه شعف است، زیرا این نظامی پویا و شکوفاست که این نشان می دهد بار سنگینی بر دوش همه ماست.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.