درصد از تصاویر فرزندان مسئولان نظام در فضای مجازی ساختگی.

۹۹ درصد از تصاویر فرزندان مسئولان نظام در فضای مجازی ساختگی است و معلوم نیست در کجا تهیه شده است.

%۱۷

%۸۳

کل آرا
۲۲۹
با برچسب , , , .

متن منبع

آیت‌الله طباطبایی‌نژاد: ۹۹ درصد از تصاویر فرزندان مسئولان نظام در فضای مجازی ساختگی است و معلوم نیست در کجا تهیه شده است

حجت الاسلام سید یوسف طباطبایی نژاد در خطبه‌های عبادی، سیاسی نماز جمعه این هفته اصفهان با بیان اینکه عقل انسان کامل نیست و همواره دارای اشتباهاتی است، اظهار داشت: اما بنا بر فرموده امام معصوم (ع) انسان‌های باتقوا در صورت اشتباه توسط خداوند هدایت می‌شوند.

وی افزود: محور هدایت ترک گناه و تقوا است و همه مسلمانان باید به آن توجه داشته باشند.

امام جمعه اصفهان همچنین به عظمت روز ۱۳ آبان اشاره کرد و گفت: تبعید امام (ره) به ترکیه و پس از آن به نجف در این روز انجام شد، رژیم قصد ضربه زدن به رهبر کبیر انقلاب را داشت اما خوشبختانه مأیوس شدند.

وی با بیان اینکه امام (ره) در زمان حضور در کشور ترکیه و نجف همواره شاگردان زیادی را تربیت کردند و اساتید زیادی پای درس ایشان نشستند، تصریح کرد: در این دوران سطح دانایی و علمی رهبر کبیر انقلاب برای ثابت شد.

طباطبایی نژاد تسخیر لانه جاسوسی و شهادت ۵۶ نفر از دانش آموزان و دانشجویان را از دیگر اتفاقات مهم ۱۳ آبان در تاریج کشور دانست ادو امه داد: نتیجه همه این اتفاقات خوب بوده است و از این رو باید ۱۳ آبان را به همه مردم ایران تبریک گفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.