ما در مذاکره‌ای حاضر می‌شویم که نتیجه‌اش لغو همه تحریم‌ها

ما در مذاکره‌ای حاضر می‌شویم که نتیجه‌اش لغو همه تحریم‌ها باشد

%۶۵

%۳۵

کل آرا
۲۷۴
با برچسب , , , , , .

متن منبع

آیت‌الله خاتمی: ما در مذاکره‌ای حاضر می‌شویم که نتیجه‌اش لغو همه تحریم‌ها باشد

آیت الله خاتمی خاطرنشان کرد: آمریکایی‌ها برای مذاکره با ایران بی‌تابی می‌کنند. ما تصمیم خودمان را گرفته‌ایم و شما مردد هستید. ما در مذاکره‌ای حاضر می‌شویم که نتیجه‌اش لغو همه تحریم‌ها باشد و ایران اسلامی مذاکره فرسایشی را نمی‌پذیرد و در مذاکره سردرگم نیستیم.

وی درباره برخی از کشورهایی که شریک جرم آمریکا هستند و مدام ایران را تهدید می‌کنند، گفت: سیاست حسن همجواری و مدارا با همسایه در مکتب ما ارزش است. اما اینکه مدام همسایه‌داری کنیم ولی ناجوانمردی ببینیم، برای ما سخت است. به همسایگان می‌گویم ایران به عنوان همسایه شما، نخستین قدرت نظامی در منطقه است و با همسایه خوب و مقتدر، برادرانه رفتار کنید. در غیر اینصورت دودش به چشم خودتان می‌رود و بدانید با رژیم غاصب صهیونیستی به ته چاه خواهید رفت و نابود خواهید شد.

آیت الله خاتمی خطاب به برخی کشورها که به آمریکا امید بسته‌اند و درصدد عادی سازی روابط خود را با رژیم جعلی اسراییل هستند، گفت: صدای شکستن استخوان های آمریکا و رژیم صهیونیستی به گوش می‌رسد، پس مواظب باشید.

خطیب نماز جمعه تهران با اشاره به یوم‌الله ۱۳ آبان یادآور شد: سفارت آمریکا مرکز جاسوسی و فتنه بود و تسخیر این مکان را مورد تایید حضرت امام (ره) هم قرار گرفت. از جمله جنایات آمریکا تحمیل رژیم ننگین پهلوی به ملت ایران بود. رژیمی که ایران را به زندان بزرگ تبدیل کرده بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.