هر کسی که شهروند ایران است، فارغ از دین و مذهب و قوم و نژاد

هر کسی که شهروند ایران است، فارغ از دین و مذهب و قوم و نژاد بر گردن ما حق دارد و ما نسبت به آنان تکلیف و وظیفه خدمت‌رسانی داریم

%۸۱

%۱۹

کل آرا
۲۲۲
با برچسب , , , , , .

متن منبع

حجت‌الاسلام رئیسی:  هر کسی که شهروند ایران است، فارغ از دین و مذهب و قوم و نژاد بر گردن ما حق دارد و ما نسبت به آنان تکلیف و وظیفه خدمت‌رسانی داریم

حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی روز چهارشنبه در جلسه هیئت دولت با اشاره به حمله سایبری روز گذشته به سیستم جایگاه های سوخت در کشور گفت: هدف از این اقدام مختل کردن زندگی مردم بود تا بتوانند به مقاصد مشخص خود برسند.

رئیس جمهور افزود: در این حمله سایبری نه تنها مسئولین دچار سردرگمی نشده، بلکه بلافاصله شرایط را مدیریت کردند و مردم نیز آگاهی خود را در مواجهه با این مشکل نشان دادند و با هوشیاری اجازه ندادند که کسی بتواند سوء استفاده و فرصت طلبی کند.

آیت‌الله رئیسی با تمجید از اطلاع‌رسانی به موقع رسانه ملی تأکید کرد: جا دارد صمیمانه از همراهی و همکاری مردم نیز قدردانی کنیم.

رئیس جمهور تأکید کرد: متقابلاً وزارت نفت باید نسبت به جبران آثار اخلال ایجاد شده، اقدام نماید که حقی از مردم ضایع نگردد.

آیت الله رئیسی تاکید کرد: باید در عرصه جنگ سایبری آمادگی جدی داشت و دستگاه های مربوطه با تقسیم کار مناسب، اجازه ندهند دشمن در این عرصه اهداف شوم خود را پیگیری کرده و در روند زندگی مردم مشکل ایجاد کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.