امروز بخش خصوصی به واگذاری‌ها عمدتاً اعتماد ندارد،

امروز بخش خصوصی به واگذاری‌ها عمدتاً اعتماد ندارد، در حالی که قراردادهای دولتی باید مطمئن‌ترین قراردادها باشد

%۷۵

%۲۶

کل آرا
۲۰۰
با برچسب , , , , .

متن منبع

حجت‌الاسلام محسنی اژه‌ای: امروز بخش خصوصی به واگذاری‌ها عمدتاً اعتماد ندارد، در حالی که قراردادهای دولتی باید مطمئن‌ترین قراردادها باشد

حجت‌الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای در نشست تخصصی بررسی آسیب‌های واگذاری شرکت‌های دولتی به بخش خصوصی که با حضور وزرای اقتصادی دولت و‌مقامات عالی قضایی برگزار شد، اظهار داشت: امروز دشمن به طور جد اقتصاد کشور ما را هدف قرار داده و امید بسته که از طریق فشار اقتصادی برای نظام و مردم عزیز ما مشکل آفرینی کند.

حجت‌الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای افزود: باید متناسب با اهمیت اقتصاد و اهمیت شرایطی که در جنگ اقتصادی قرار داریم با ابتکار و خلاقیت و اصلاح ساختارها و تغییر قوانین متناسب با این شرایط در جهت مقام سازی اقتصاد گام برداریم.

وی خاطرنشان کرد: ساختار، قوانین و مقررات و مصوبات مربوط به دهه‌های گذشته پاسخگوی نیازها و مقتضیات امروز کشور نیست و باید با همفکری همه بخش های حاکمیتی قوانین اصلاح و بروز رسانی شود.

رئیس قوه قضائیه با تاکید بر لزوم اجرای خصوصی سازی بر اساس اصل ۴۴ قانون اساسی اظهار داشت: قانون بر واگذاری بنگاه‌های اقتصادی به بخش خصوصی تاکید دارد و باید اجرا شود و اگر خصوصی سازی ها اشکال داشته باید ایرادات این کار برطرف شود نه آن که جلوی آن گرفته شود.

حجت‌الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای افزود: همه ارکان کشور ساعت‌ها برای تدوین سیاست های اصل ۴۴ تلاش کرده و اهدافی را برای واگذاری ها تعیین کردند و این سیاست ها به تایید مقام معظم رهبری رسیده است و نباید دوباره و به یکباره سیاست ها را عوض کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.