ارتقای قدرت بازدارندگی نظام، محصول اثربخشی .

حجت‌الاسلام عبدالله حاجی صادقی: ارتقای قدرت بازدارندگی نظام، محصول اثربخشی اشراف بر وضعیت و ظرفیت‌ها و تصمیم‌گیری‌های درست است.

%۱۴

%۸۶

کل آرا
۲۱۴
با برچسب , , , , , .

متن منبع

حجت‌الاسلام عبدالله حاجی صادقی: ارتقای قدرت بازدارندگی نظام، محصول اثربخشی اشراف بر وضعیت و ظرفیت‌ها و تصمیم‌گیری‌های درست است

حجت الاسلام عبدالله حاجی صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه در مراسم یازدهمین جشنواره مالک اشتر که صبح امروز( سه شنبه) با حضور مسئولین و برگزیدگان رده‌های نمایندگی ولی فقیه در سپاه در مسجد الغدیر ستاد فرماندهی کل سپاه برگزار شد ؛ با اشاره به مواجهه اخیر دریادلان غیور سپاه برابر ارتش تروریستی آمریکا در دریای عمان اظهار کرد : خدا را شاکریم که بار دیگر انقلاب اسلامی به ویژه پاسداران انقلاب را مورد عنایت قرار داد و مطابق وعده قرآن ، نیروی حق با اقتدار و صلابت و ایجاد رعب و وحشت در دل دشمن مقابل جبهه استکبار پیروز شد.

وی با تجلیل از رشادت و اقدام پیروزمندانه دلیرمردان نیروی دریایی راهبردی سپاه افزود : استکبار و آمریکا هنوز ادعای ابرقدرتی دارد ! اما ایستادگی همراه با آرامش شما آن هم با قایق های کوچک برابر ناو عظیم الجثه که شجاعت خاصی نیاز دارد ، بسیار غرور انگیز و معنادار بود.

نماینده ولی فقیه در سپاه با بیان اینکه انقلاب اسلامی کاری کرده است که آمریکا امکان به کارگیری امکاناتش برابر عزم راسخ فرزندان رشید ملت ایران را ندارد ،گفت: به عظمت خیلی از حوادث از جمله پیروزی جبهه مقاومت در برابر استکبار در لبنان به دلایل خاص و برخی شرایط نمی توان پی برد، زیرا آنطور که باید شکست امریکا در لبنان را نشان نداده ایم . آنها آمده بودند حزب الله را تضعیف و از صحنه مقاومت حذف کنند، اما در معادله ای معکوس و خلاف خواست و خیال شیطانی آنها حزب‌الله محبوب تر و قدرتمندتر شد و امریکا شکست مفتضحانه ای در لبنان را به کلکسیون افتخارات خود افزود

https://mardomvarohaniat.com/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.